Каква терапия за заличаване на фини линии и петна?

  • 599
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 412
Каква терапия бихте предложили за заличаване на фини линии,пигментни петна/лунички и просто за озвежаване на тена,че нещо кожата ми е станала много изморена и тук-таме някакви вече линии виждам Confused

# 1
  • Мнения: 776
Бадемов пилинг - има избелващ ефект, за пигментни петна особено много помага Peace Разбира се, консултацията с дерматолог е задължителна Mr. Green, независимо от препоръките, които ще получиш в темата Hug Wink

# 2
  • Мнения: 3 412
Благодаря ти kiora! Освен пилинг друга терапия в козметичните салони предлага ли се,която и закрива малко фините линии?

# 3
  • Мнения: 776
Този пилинг специално помага и за финни линии (ефектът е леко омекотяване Hug вследствие излющването) и пъпки, но е препоръчително да се прави само от дерматолог Peace Иначе в разните салони предлагат толкова разнообразни анти ейдж терапии ( по мои наблюдения, независимо дали са "гъзарски" Mr. Green или не около 80 лв. е на процедура ), че човек не знае какво да избере Crazy Стига козметиката да професионална и да ти понася на кожата, ефектът не би трябвало да се различава кой знае колко в зависимост от марката. Аз специално съм си правила курс с продукти на Колин, но си трябва поддръжа - в смисъл след курса, пак, всеки месец по една.
Дано някоя мама се включи с още препоръки, а защо не и за конкретен салон Wink

Общи условия

Активация на акаунт