как си връщахте децата взети от БАЩА ИМ

  • 1 057
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32

ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ !!!!!!!  Разделени сме от около месец,подала съм молба за правата на детето,което е при мен при майка ми.Но,сега ми се налага да замина за друг град където е работата ми,но той иска да вземе детето и съм сигурна че няма да го върне за да се върна аз при него.Ако го направи мога ли да отида с полция и да си взема детето.Нямаме брак,но детето е признато. дали ще ми помогнат имали ли сте този проблем?Как се справихте?

# 1
  • София
  • Мнения: 803
Не му го давай в никакъв случай, преди съдът да се произнесе в твоя полза. Ако той упражни насилие и вземе детето, ангажирай абсолютно всички служби - полиция, Агенцията по закрила на детето, Комисията по дискриминация, пускай жалби навсякъде нека той да доказва прав крив и т.н. Не оставяй той да задейства институциите, ти бъди първа, защото много се е изменила ситуацията в България напоследък. Срещу пари мъжете правят ужасни гадости. Бъди наясно, че ако се отвори война помежду ви , пътят е дълъг и трънлив. Успех ти желая, но най-важното е ако може да запазите добрия тон  помежду ви  и извън съда да решавате това , което касае теб и бъдещето на детето ти.

# 2
  • Мнения: 32
КАКВИ АНГЕЛЧЕТА си имаш  ! да са ти живи и здрави ! ами как като замина за работата ми той ще дойде при майка ми и ще го вземе  newsm45 newsm45рно,абсолютно сам убедена в това .а може и утре да е този ден!!! до кога ще ме измъчва този човек защо не ни остави на мира,не издържам вече . той ме има за своя даденост и си мисли че аз съм длъжна да го търпя да ама не . съсипана съм,психически вече съм много зле,и най малкото ме изнервя до такава степен че вече не мога да се владея,мисля че ще полудея.аз съм толкова борбен човек но с този психопат не ще се преборя.

# 3
  • Мнения: 384
Не ставали да вземеш и майка си и детето с теб, не ги оставяй сами Praynig
Насявам се да ви остави намира / въпреки че не ми се вярва, или трябва да си намери нова жертва, или да влезе пак в затвора/
Какво стана със заповедта да не ви притеснява повече, с агенцията за закрила на детето
На една позната бившия и съпруг беше отвлякъл дъщеря им, последиците- няма право да живее в града в който живеят майката и дъщерята, има право да се обажда 2 пъти седмично на детето и 1 час седмично да го вижда в присъствието на длъжностни лица / става дума за САЩ/
горе главата и успех Hug Hug

# 4
  • Мнения: 32
Няма такава заповед,нали трябвало протокол от полицията,а той бяга като извикам,медицинско от съд.лекар имам но е от преди 3 -4 год.Мога ли когато се гледа делото за правата на детето да поискам от съда да издаде ограничителна заповед??? много ме е страх от него ако не пиша тук си представете какво ми е направил.Очаквам го той е луд.КАК СЪМ БИЛА ТОЛКОВА ВРЕМЕ С ТОЗИ ЧОВЕК,ДУШИЦАТА МИ СЕ Е СВИЛА,НЯМА ТАКИВА НЕРВИ. ЩЕ ПОЛУДЕЯ!!!!!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 803
Адвокатът който си наела, трябва да е наясно, относно процедурата. Но всяко нещо , което искаш за в съда имам предвид, трябва да бъде внесено в писмен вид и съответната форма, преди заседанието, за да може съдията да го има предвид, докато гледа делото. Ограничителна заповед можеш да поискаш , но най-важното е да се пребориш за родителските права, да са само твои, за да не те спъва при по-нататъшни твои решения относно детенце, като извеждане зад граница , смяна на адрес и каквото се сетиш  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт