Къде е цирк Балкански

  • 789
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте!Търсих в гугъл,но ми излиза стара инфо.Някой знае ли нещо?Последно чух за люлин...

# 1
  • Мнения: 516
За информация:
0878 57 06 02

 Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 423
Къде е цирк Балкански, питаш.

Навсякъде! Само се огледай.

# 3
  • Мнения: 6 417
Има си ново име - "Монте Карло". Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 516
Ех, Шушон, точно ти да не знаеш. "Монте Карло" вече няма. "Балкански" е.

# 5
  • Мнения: 4 068
Доскоро беше в Пловдив, но не знам дали още е тук.

# 6
  • Мнения: 39
Последни ги гледах преди около 8 години-стахотно беше.Искам пак да ги видя,ама няма време за забавления.

# 7
  • Мнения: 6 417
Ех, Шушон, точно ти да не знаеш. "Монте Карло" вече няма. "Балкански" е.
Ми одъртя Шушон, не ходи на цирк...Инфото ми е от преди 2 години.  Rolling Eyes

# 8
# 9
  • софия
  • Мнения: 25 441
Точно Балкански ли искаш? Защото гледах пред Двореца на децата има цирк, но не е Балкански.

А на мен, честно казано, когато водихме малката да гледа Балкански (пролетта) ми стана много тъжно и не ми хареса. Единствено ми хареса "Колелото на смъртта". Хората доста се стараят, но е доста поовехтала и жалка работа (което е нормално като няма пари). За съжаление нямаше нищо общо със спомените ми от изгорелия цирк, да не говорим за цирковите програми, които дават по телевизията.

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 07:36 от zvanche

# 10
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 707
Лятото като ходихме на "Балкански"имаше дресура на лъвове. Жалка и жестока работа. "Господарите" на животните си личеше, че доста камшици са изяли. Единият лъв падна лошо и се контузи. Болеше го ужасно, но вместо да изреве подви опашка и гледаше да заобиколи камшика. Не можа да се качи на поставката, защото си беше разместил задните стави или нещо му беше станало на гръбнака. Беше много жестоко и тежко да се гледа това. Пуснаха го да си отиде по тунела, а след това до края на представлението, на фона на смешните клоуни се чуваха ревовете и стоновете на лъва. Сестра ми писа писмо до фондация "Четири лапи", но се оказа, че това е още една от безбройните фондации, които просто усвояват европейски пари, без изобщо да функционират. Лъвовете бяха от някакъв италиански цирк. Другите неща ми харесаха, но едва ли след тази случка скоро ще отидем пак. Вече не е модерно и адекватно да се показват сложни номера с животни. Жестоко е. Тези лъвове, само да бяха се разхождали в кръг и да реват и махат с лапи, щяха да са си достатъчно атрактивни. А те трябваше да се прескачат, да лазят по земята, да се въртят като пудели, а за капак, дресьорът на финала си направи двата пръста като пистолет и "застреля" лъва, който пък се просна на земята като умрял. Пълна гавра.

Миналата година пак в "Балкански" имаше някаква рускиня с тигри, но беше много красиво. Нямаше жестокости, а тя беше като една Принцеса Жасмин. Обикаляха си в кръг тигрите. Тя полягваше я под тях, я отгоре им. Не беше зле.

# 11
  • софия
  • Мнения: 25 441
Точно Балкански ли искаш? Защото гледах пред Двореца на децата има цирк, но не е Балкански.

А на мен, честно казано, когато водихме малката да гледа Балкански (пролетта) ми стана много тъжно и не ми хареса. Единствено ми хареса "Колелото на смъртта". Хората доста се стараят, но е доста поовехтяла и жалка работа (което е нормално като няма пари). За съжаление нямаше нищо общо със спомените ми от изгорелия цирк, да не говорим за цирковите програми, които дават по телевизията.

Общи условия

Активация на акаунт