БОРБА СТЮТЮНОПУШЕНЕТО

  • 935
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
ВИК ЗА ПОМОЩ ИСКАМ ДА ОТКАЖА ЦИГАРИТЕ ПО ЗДРАВОСЛОВЕН ПРОБЛЕМ   КАК ЗА ГО АПРАВЯ КЪМ КОГО ДА СЕ ОБЪРНА
 newsm78

# 1
  • Мнения: 382
Ако ще се обръщаш към някого,най-добре се обърни към себе си.Щом си решила значи има причина,тръгни от нея.Аз ги отказах,защото заради тях се разболях от астма.Не стигай дотам,да се бориш за глътка въздух,за да ги махнеш.Обикновено тогава е късно. Искам още да споделя,че ми е супер неприятно,да разговарям с човек,току що загасил цигара.Миризмата ми наподобява "стара циганка".Дано и това е стимул за теб.Успех!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 98
към желанието което е задължително помагат и лепенките в аптеките помагат  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 433
Мъжа ми ги спря с Табекс

# 4
Към здравословния проблем прибавяш много желание и още повече воля. Може да включиш и Табекс. И най-важното-постоянство. Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 98
табекса е противопоказен при проблеми със сърцето 

# 6
  • Мнения: 8
А,ТОВА С ЕЛЕКТРОНИТЕ ЦИГАРИ ? КАК СТОЯТ НЕЩАТА ?

# 7
  • Мнения: 2 821
Наличието на здравословен проблем не е ли достатъчна мотивация за отказване. И ако здравословният проблем е свързан с никотина за какви електронни цигари и никотинови лепенки мислиш???

# 8
  • Мнения: 24 467
Преди близо 13 години ги отказах абсолютно сама, без никаква външна намеса и ползване на екстри. Първо съм опитвала безуспешно с намаляване на бройката или преминаване към по- слаби и нищо не се получи. Когато опитах стратегията да отрежа порокът из корен- изведнъж и тотално, се получи. Не съм напълнявала, не съм ограничавала храна, не съм имала някакъв особено сериозен психологически дискомфорт и не ми се е налагало задължително по здравословни причини. Последното е допълнителен мотив за теб.
С воля се постига всичко, което е в човешките възможности. Отказването от цигарите е изцяло в тези възможности и зависи изцяло от теб.

# 9
  • Мнения: 1 163
Има специална тема за отказване на цигарите.

# 10
  • Мнения: 1 484
Ако  имаш  силна  воля  друго  не  ти  трябва.Сама  ще  ги спреш.

# 11
  • вкъщи
  • Мнения: 704
лепенки и воля грябва

# 12
  • Мнения: 8
Сърдечна благодарност за съветите ! Горещо Ви прегръщам и отварям нова страница в живота си  ОТКАЗВАМ ЦИГАРИТЕ  Hug

# 13
  • Мнения: 8
СЪРДЕЧО ВИ БЛАГОДАРЯ   ОТКАЗВАМ ЦИГАРИТЕ     Hug

# 14
  • Мнения: 1 163
СЪРДЕЧО ВИ БЛАГОДАРЯ   ОТКАЗВАМ ЦИГАРИТЕ     Hug
  Peace Peace Peace
Ние пишем в темата на здравословни хайде да откажем цигарите за винаги. Ако искаш се присъедини към нас. Ще ти е по лесно. /поне при мене беше така/

Общи условия

Активация на акаунт