... относно козметиката след раждане...

  • 460
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 285
Ползвах олио против стрии на Матерн преди раждането.
Купила съм си и крем за възстановяване след раждане отново на МАтерн - просто рподуктите на тази френска марка се отразяват добре на тялото ми.
Но
разбрах, че след раждането не било добре да се ползват такива продукти, заради кърменето.

Какво ви е мнението по този въпрос?! Все пак тези продукти са преминали под строг контрол! Защо някои педиатри казват че са вредни при кърмене?!

# 1
  • Мнения: 417
Ами гърдите мажеш ли ги? Не виждам какво вредно има , но знам ли.Ако си мажеш гърдите да може бебето го поглъща все пак , но за останалите части от тялото... newsm78

# 2
  • Мнения: 1 629
Малко преди да ми спре кърмата една приятелка ми каза, че не е хубаво да се лакирам, да се къпя с шампоан, да използвам боди лосиони и такива неща, даже и грим и червило не, защото всичко влизало в кръвта Shocked естествено не и повярвах. Пазех си само гърдите, да няма нищо по тях. Веднъж само забравих Гармастана да махна, но прочетох, че няма лошо!

# 3
  • Мнения: 428
Не смятам че вредят, все пак са продукти предназначени именно за след раждане.  

# 4
  • Мнения: 493
По време на бременността и след раждането използвах крема на Мустелла против стрии,не мисля,че вредят нещо на кърменето.

# 5
  • Мнения: 6 607
Вредни са някои антицелулитни ,които съдържат кофеин.

Общи условия

Активация на акаунт