За ангелите:)

  • 3 565
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 702
Ден преди раждането си дете попитало Бог:
- Незнам защо ще се появя на този свят?Какво трябва да правя?

Бог отговорил:

- Ще ти подаря ангел,който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни.

- Но как ще го разбирам,аз не знам езика на ангелите?
- Ангелът ще те научи на своя език.Той ще те пази.
- А как е името натози мой ангел?
- Не е важно как се казва той има много имена.Ти ще го наричаш МAМО!


 Пожелавам на всички жени, които си мечтаят за бебче да станат в най-скоро време ангели:0 И аз искам да съм ангел Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 98
Дано. Успех newsm10

# 2
  • Мнения: 3 675
И аз искам, но нещо не ми отдава тази роля, пробвам поне с крипа да се сдобия  Mr. Green, но за сега не се получава.Дано скоро получа тази роля, пожелавам го и на останалите. Praynig

# 3
  • Мнения: 702
Аз си мисля, че всички сте ангели, просто сте толкова добри, че дечицата не могат да решат при коя точно да отидат:)
И наистина искам всички, които искат деца да могат да забременеят, а тези, които не ги искат и ги оставят сираче, да станат по-малко:) Heart Eyes
Много искам Crazy
Моята мама е ангел, защото тя ме е взела и ме е научила на всичко, а пък тази, която ме е родила само е изгубила:) И се надявам някой ден да го разбере! А ако я намеря, ще й покажа какво значи да си имаш АНГЕЛ!/Да ми е жива и здрава мама:)/

# 4
  • Мнения: 2 960
vagabond -много е хубава тази притча.Аз ,като изживяла радостта да съм Ангела за моите две деца -пожелавам на всички тук и те да бъдат намерени от своите малки сърчица.Те чакат "някъде там" и очакват срещата си с вас.Оххххххххх от все сърце ви пожелавам тази радост.Дари ги Господи с тази благодат Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 5
  • Мнения: 3 675
Много се трогнах от написаното от Вагабонд. Hug  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 4 884
Много ме разчувства това,ДАНО на всички ни се случи Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Мнения: 975
Нека всяка от нас изпита прекрасната роля на Ангела Praynig

# 8
  • Мнения: 379
Браво!!!Харесва ми!Развълнува ме!Вдъхнови ме!....Късмет на всички! newsm10

# 9
  • Мнения: 147
          Много хубава притча! Надявам се скоро и аз да мога да бъда ангел за едно малко съкровище. Успех на всички кандидат-мами!  Flowers Four Leaf Clover

# 10
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
За втори път чета тази притча и отново се разплаках!
Детенцето е най-голямото щастие Peace! Желая ви го от сърце, момичета  Praynig!

# 11
  • Мнения: 568
Много е хубава притчата, наистина!
Изпълни ме с умиление, защото си спомних за моята майка  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 69
Много е хубава притчата, наистина!така ме развълнува.Нека всички които искат детенце да изпитат това щастие да чуят думата мамо от своето съкровище Praynig Praynig Praynig
п.с- аз пък искам второ но засега не се получава Cry

# 13
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Много е хубава притчата, наистина!така ме развълнува.Нека всички които искат детенце да изпитат това щастие да чуят думата мамо от своето съкровище Praynig Praynig Praynig
п.с- аз пък искам второ но засега не се получава Cry

И аз искам второ вече 4 години.. Sad

# 14
  • Мнения: 119
Само как ми се доплака като прочетох притчата, а на написаното от vagabond направо си поплаках.. Уж не съм цирла...  Embarassed
  bouquet
целувки на всички

Общи условия

Активация на акаунт