Болки в бъбреците

  • 2 549
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Здравейте мили мами,

Обръщам се към вас за съвет и искрено се надявам да може да ми помогнете. Преди няколко дена започнаха едни болки в кръстта, към края на четвърти месец съм. Веднага при доки, той ми изписа Магнерот, прегледа ме, но след като болките вместо да спрат се засилиха, той ме прати да дам урина. Оказа се, че имам единични еритроцити, урати.  Cry

Пия по 2 до 3l вода на ден, но болките от вчера пак се появиха. На някоя мама да се е случвало подобно нещо и има ли някаква "бабина" рецепта? Прегръщам ви и чакам да ми пишете.

# 1
  • Мнения: 2 960
Ако са болки в бъбреците-незнам защо ще пиеш Магнерот.Той се изписва при появата на контракции и при липсата на магнезии,който предизвиква крампи при бременната. newsm78Доки каза ли ти дали е от бъбреци???
Не съм специалист ,но мисля/чувала съм/,че и прекаленото наливане с вода натоварва много и излишно бъбреците.На мен лично 3 литра вода ми се виждат много ударна работа.
За "бабина"рецепта -нямам опит в това,дано други майчета се включат с предложения Hug

# 2
  • Мнения: 170
Доки ми изписа Магнерот, защото имам контракции. Аз му имам пълно доверие и абсолютно вярвам в преценката и професионализма му. Дано да се оправя скоро, защото е много неприятна тъпа болка.... Sad

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Ако са болки в бъбреците-незнам защо ще пиеш Магнерот.Той се изписва при появата на контракции и при липсата на магнезии

Сигурно лекаря й първо е помислил, че болките са от контракции, а не от бъбреците, та за това  Peace

А за след като ти излязоха изследванията не ти ли предписа нещо друго?Бабини рецепти и аз не знам.

# 4
  • Мнения: 641
Много трябва да внимаваш с магнезия ако имаш проблеми с бъбреците.

# 5
  • Мнения: 236
Не знам дали много ще ти помогна ако ти кажа че и аз имах проблем с единия бъбрек ,но това стана чак в деветия месец.Получих бъбречна криза която е била предизвикана от бременността,но тогава лежах в болница и ми биха някакви антибиотици.Не мисля че само наливането с вода ще помогне.Инъче проблеми с бъбреците не съм имала никога.Аз пиех по 4л-бях вдигнала и висока кръвна захар.

# 6
  • Мнения: 9 389
Цитат
Много трябва да внимаваш с магнезия ако имаш проблеми с бъбреците.
Peaceи потърси второ мнение задължително!Успех!

# 7
  • Мнения: 9 389
И още нещо ,за което се сещам,защото и аз съм в положение като твоето-минералната вода,която пиеш също трябва да е с малко магнезий.Тя също може да допренесе за болката.

# 8
  • Мнения: 170
Благодаря ви за съветите.   bouquet

 В понеделник ще ходя при доки и ще го попитам дали да не спра Магнерота. А ако имам още болки, той ще ме иэпрати при специалист уролог. Случайно да знаете дали може да се замени минералната вода, с пиене на чешмяна, но преварена? До понеделник ще наблегна на печена и варена тиква, чух, че помагала.

Общи условия

Активация на акаунт