Проучвана на тема "масажи"

  • 982
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 897
Момичета, правя проучване и бих се радвала ако споделите впечатленията си от масажисти, масажистки и салони.
По принцип се интересувам конкретно от град Русе, но искам и да си изградя някаква представа за ситуацията в страната като цяло.
От кога сте доволни или по-скоро, и по-важно, защо?
Какво би могло да бъде по-добро?
Има ли нещо, което търсите, а не се предлага?

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 21:57 от Denichkata

# 1
Здравей и аз сам от Русе какви масажи те интересуват поточно.

# 2
  • Мнения: 2 897
Никакви конкретни, по-скоро впечатленията на клиентите като цяло.

# 3
  • Мнения: 6 617
Нямаш конкретен въпрос затова отговарям каквото ми хрумне в момента.
За мен важно е
1.  Да не ти говорят по време на масажа .
2.Музиката да е тиха и приятна.
3.Да не е много светло .
4.Да се започва с леки отпускащи движения .
5.Да се внася при постоянни клиенти малко разнообразие .
6.Клиента да бъде подтикнат да каже какво точно иска -по лек или по -силов масаж има ли проблемни зони, на които да се наблегне.
7.Всеки масаж да се започва с мисълта ,че клиента трябва да си тръгне доволен .Да не се претупва или да се разчита на това ,че ако някой е дошъл 10 пъти при теб ще го направи пак ей така по навик.

# 4
  • Мнения: 53
И аз се интересувам от масажи в Русе, но по скоро от антицелулитни. Видях, че има такава тема в под-форума за диети и упражнения, но нямаше посочени конкретни салони или масажисти. Ако някоя мама от Русе е доволна, моля да сподели  Praynig

# 5
  • Мнения: 123
Здравейте, по темата  ,аз само се каня да отида за сега , но ще споделя впечатленията на мъжа ми. Постоянно се оплаква , че го боли гърба/в работат си най-много него натоварва/ и ходи при един младеж , мисля че в Медикус/ако си спомням точно newsm78/, та въпросния младеж такъв масаж му направил , че мъжа ми близо месец не се оплака , а колко го благославя... Peace
Кани се пак да ходи , ама кога ще му остане време не се знае Thinking

Общи условия

Активация на акаунт