КАКВО СЕ НОСИ В БОЛНИЦАТА ПРИ СЕКЦИО?

  • 1 025
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Здравейте,
аз още се двоумя мужду нормално и раждане със секцио, но при плацента превия моята докторка е категорична!Знае ли някой какво по- специално при такова раждане ще ми трябва в болницата?първото ми раждане беше нормално!А Ако някой от Бургас  е раждал секцио ще ми бъде много от полза да ми обясни по-подробно каква точно е процедурата!!!
Предварително много благодаря!

# 1
  • Мнения: 376
Аз раждах секцио по медицински причини но нищо по специално не съм носила. Багажът ми беше стегнат по рано като за нормално раждане. Единственно вечерта преди раждането сестрата от патологията ми каза ако имат възможност нашите да ми донесат Солпадеин в случаи ,че имам главоболие от упоиката. Слава богу не ми се наложи.
Ако мога да ти помогна с друго питай .
Успех ти желая !! Grinning

# 2
  • Варна
  • Мнения: 340
Най-добре е да имаш Стрепсилс, Олипс или други бонбони за смукане, защото след упойката гърлото пресъхва и се появяват храчки, а последното, което можеш да си позволиш, е да кашляш...

# 3
  • София
  • Мнения: 2 025
Здравей,
Аз би добавила към казаното по-горе още: много вода и сок от ябълка(друг не може), специална лепенка за раната-продават се в аптеките-антиалергична, защото лично на мен ми залепиха лекопласт Sad. Леко раждане и много усмивки Embarassed

# 4
  • София
  • Мнения: 676
При секцио ти трябват повечко памперси, около 40 броя и един голям пакет мокри кърпички. Другото е като при нормалното раждане.

# 5
  • Мнения: 218
ами аз носих това което искат при нормалното раждане, само дето малко повечко памперси искат - около 30 бр. стигат, защото при секциото изписват на 7-мия ден.Вода и кис. мляко за пиене. Ами най-важното-мобилния телефон, че всичко, за което се сетиш звънкаш /на таткото/ да ти носи - аз така направих. Успех минава многоооо леко-няма страшно.
p.s.- аз също бях с плацента превия.Просто е задължително да се роди със секцио при такава диагноза, защото в случай на нормално раждане последиците не са за разправане. smile3505

# 6
  • Мнения: X
Нищо по-специално, ако има нещо ще ти кажат, само да вметна, че при плацента превиа секциото е задължително!

Общи условия

Активация на акаунт