Отговори
вие сте последната ми надежда...имам една лекарка която ми диктува рецепта по телефона,която не разбрах много добре,,,имам гарднерелла след направена микробиология,а като и се обадих повторно да я питам отново ако може да ми каже рецептата тя ми каза че е заета и ми трясна телефона...тя е за съд тази жена...първият път когато отнесе 55 лева за разни прегледи и изследвания се държеше много добре,после изведнъж започнах да й досаждам...тогава ми предписа арилин 500 по 2 3 на ден...каза ми че това е някаква ударна доза...след това вечер арилин влаг.глобули от по 250...и накрая флоражин...и понеже ми се стори доста опасно,все едно ми изписа едно предозирване,аптекарката ми каза че 3 на ден по едно хапче арилин 500 било достатъчно аз онемях...ето моите изследвания:
не се изолират аеробни патогенни организми candida spp  не се изолира микроскопски препарат за влагалищна честота.липсват лактобацили,има данни за силно изразена анаеробна bv clue cells -gardnerella spp и др.анаеробни видове,умерено количество левкоцити...
помогнете ми,кажете ми нормална ли е тази ударна доза лекарства за моето заболяване,и ако може да ми кажете нещо повече ще съм ви много благодарна,още не се лекувам,вече седмица мина а аз не съм си закупила  никакви хапчета още

# 1
  • Мнения: 136
 Преценката за "ударност" на дозата е индивидуална. Мисля си ,че е невъзможно да се подобри състоянието Ви при положение, че не сте си закупили лекарствата.Лечението Ви е съобразено с диагнозата.Остава да си вземете лекарствата от аптеката.И да ги употребите.
 Пожелавам Ви успешно лечение!

# 2
Преценката за "ударност" на дозата е индивидуална. Мисля си ,че е невъзможно да се подобри състоянието Ви при положение, че не сте си закупили лекарствата.Лечението Ви е съобразено с диагнозата.Остава да си вземете лекарствата от аптеката.И да ги употребите.
 Пожелавам Ви успешно лечение!
значи арилин 500 по две таблети 3 пъти на ден е добре така ли?а аз се усъмних с жената!разбрах че той е доста силен и затуй се осъмних!

# 3
  • Мнения: 136
Далеч съм от мисълта да Ви изписвам нещо или да коригирам терапия във форума.

# 4
значи ще си пия арилин 500 по 2 таблети 3 на ден ,значи общо 6 на ден таблети,мерси много!

Общи условия

Активация на акаунт