дрехи за бременни в Ст.Загора

  • 893
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
момичета,моля ви за помощ.аз съм от Сливен и нямаме магазини за бременни,но често ходя до Ст.Загора,моля ви кажете ми магазини в този град,а също така и училища за родители с възможност да се посещават в събота и неделя
благодаря

# 1
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравей,
Училища за бременни не знам дали има в Стара Загора, но дрехи за бременни можеш да намериш в Премаман  и в един магазин под Мтел, който е на главната срещу Верея! От този магазин не съм очарована, но ти може и да имаш късмет да си харесаш нещо  Twisted Evil! В Премаман са готини, но много скъпи  Shocked! Виж и в бившото кино Септември срещу градската градина. На втория етаж има магазин за дрехи втора употреба и понякога има чисто нови дрехи за бременни  Peace!
Аз си купувах дрехи от Пловдив  Mr. Green!
Дано съм ти помогнала!

# 2
  • Мнения: 2 230
Моят съвет е пък да с разгледаш по другите магазини и да си избереш от там подходящи за теб дрехи.Аз си взех лятото две блузки все едно бяха за бременни,а всъщност са от най-обикновен магазин и си изкарах с тях лятото.Магазина се намира в търг.център срещу Принс хамбургер,на 2-рия етаж,като се качиш по стъблите в дясно, 1-вото магазинче  пак в дясно.Дано да си намериш от там нещо.А за училището за бъдещи родители - аз ходих в Ависта,но са само през седмицата.Има също и таково,организирано от списание 9 месеца в ресторант Уникато ,но и то е през седмицата.

# 3
  • Мнения: 63
благодаря ви момичета за отговорите.ощетази събота ще обиколя

Общи условия

Активация на акаунт