Малигнен тумор на периферноте нерви

  • 1 425
  • 2
  •   1
Отговори
    Здравейте, мили дами. Казвам се Ирина Пепелянова и имам много спешна нужда от съвет. Насочиха ме към вашият форум от друг подобен и искрено се надявам да ми помогнете. Става дума за братовчед ми, кйто е на 18 години и миналият месец му беше направена операция на десният крак. Крайната диагноза е "Малигнен тумор на периферните нерви",  операцията се извърши в клиниката в Горна Баня. За съжаление обаче контролния ЯМР от преди седмица показа рецидив. В момента се мъчим да съберем информация за неврохирурзи. От Горна Баня не се наемат да направят втората операция, тъй като има опасност да е засегната костта. Насочиха ни към Доц. д-р Аспарух Аспарухов от университетска болница за активно лечение "Св. Анна", гр. Плевен (той е ортопед, до колкото ми е известно и се притеснявам дали подобен тип операции са в неговата компетенция). Много моля, ако някой има впечатления от него да ги сподели. Приемам съвети, идеи и всичко което мислите, че може да ни бъде от полза. Операцията трябва да се извърши след курс химиотерапия. Благодаря предварително.

    Позрдави: Ирина

# 1
  • Мнения: 110
Аз още първата операция не бих я направила в клиниката в Горна Баня, мойте уважения към лекарите там, но за такива сериозни проблеми се ходи в София.Стягайте багажа и тръгвайте към София.

# 2
  • Мнения: 623
За съжаление не мога да те насоча с лекари

Единствения съвет който мога да ти дам е да отидеш в ОНКОЛОГИЯТА в София

Когато става въпрос за тумори трябва да се ходи в онкология, не в други болници. Един лекар хирург беше казал, че не може лекари които оперират апандисит да оперират тумори.

Желая ти успех

Общи условия

Активация на акаунт