леене на куршум

  • 40 686
  • 148
  •   1
Отговори

Анкета

какво е вашето мнение

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 21 дек 2008, 12:22

  • Мнения: 540
здравейте вече се чудя какво да правя моя син е на 1и2месеца от две седмици нощем като заспи и на всеки час се разбужда вдига ръце и започва да плачи и вика МАМО
първо помислих че е от някое зъбче което никни в момента и го боли
на следващия ден веднага го заведох при зъболекарката и тя го прегледа и каза че не може да плаче от зъб защото в момента венците са му спокойни
от там веднага отидох при джипито тя го прегледа  разпита ме да не е преживял нещо да не сме го били или ние да не сме се карали пред него или да не е видял катастрофа и др. аз и казах че няма нищо такова тя ми обесни че минава някакъв период .
и вече твърдо реших утре да го заведа да му леят куршум да видя да не се е уплашил от нещо в крайна сметка нищо не губя вие какво мислите

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
1-ва опция Peace
На сина ми сме ляли, на 9м падна с проходилката по стълбите Tired ooooh!

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
Нямам мнение. Едва ли ще навреди, ама не вярвам и да помогне.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Не гласувах.
Никога не съм водила детето да му леят куршум, но това е защото съм малко скептично настроена към тези неща и може би защото до сега не ни се е случвало нищо чак толкова лошо (слава богу Praynig, да не чуе рогатия), че там да ми е последната надежда.
Също не мога да кажа, че съм твърдо против - не съм чула това да вреди по някакъв начин, така че...



# 4
  • Мнения: 518
Ако изпадна в такова положение ще я заведа. Вярвам, че помага!

# 5
  • Мнения: 27 524
Не вярвам на такива неща. Втора опция  Peace

# 6
  • Мнения: 512
Нямам мнение. Едва ли ще навреди, ама не вярвам и да помогне.

Доста съм скептична към подобни неща, но ако ми се наложи (не, че се сещам за подходяща причина това да се случи  newsm78) сигурно бих прибегнала и до това! Нали е за детенце, ще опитам да му помогна с каквото се сетя.   Peace

# 7
  • Мнения: 4 496
Не знам дали ще помогне. Като малка ми ляха куршум, защото ме беше уплашило куче. Е, още ме е страх от кучета.  Wink Но надали ще навреди. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 873
гласувах 'против",защото смятам,че това е поредната шарлатания и не смятам,че ще е добре за детето да го водиш при хора,които се занимават с подобни занимания Peaceкакво може да помогне на детето срещата с човек,който печели от страданието и наивността на хората newsm78 по-добре го гушкай повечеко,вземи го да спи при теб,ограничи контактите му с непознати хора,не го води на непознати места и сигурно скоро ще се успокои Praynig

# 9
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не съм от вярващите.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз съм вярваща , но не мисля, че това помага, все пак не съм и против да се пробва , а пък ако помогне добре  Peace

# 11
  • Мнения: 264
Според мен няма нищо лошо да му леете куршум, не мисля че по някакъв начин ще му се навреди на детето. И аз на твое място бих постъпила така.

# 12
  • Мнения: 4 433
Нямам нищо против това

# 13
  • Мнения: 729
Не вярвам на такива неща. Втора опция  Peace
До преди 2 месеца,аз също не вярвах.Но се принудих и това да пробвам и останах направо изумена.От тогава дъщеря ми започна да спи по цяла нощ без да се събужда,не се страхува от децата в парка-играе си със тях и стана доста буйно дете  Laughing А преди това беше много страхлива,плачеше от непознати деца,когато я приближат.Будеше се по 20 пъти на нощ и плачеше.Но след като и ляхме куршум-всичко си дойде на мястото и от тогава вече вярвам в такива неща.

# 14
  • Мнения: 1 586
Ами незнам, аз бях голям скептик по въпроса,но при мен помогна,колкото и да не вярвах,може би ако се наложи бих завела и детето си....

Общи условия

Активация на акаунт