Нова усмихната седмичка 11.07.-17.07.

  • 2 176
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Аз като най-ранобудна реших да се разпиша.
Весела и щастлива нова седмица пожелавам на всички! Да ни върви като по вода/то и без това както е заваляло/ и само хубави новини да има!

Аз от вчера официално вече съм в майчинство. Не че досега съм се преработила, но сега поне ще ми дават парички задето мързелувам из къщи. Wink Тая седмица сигурно ще ми се наложи да пътувам самичка до София и малко съм притеснена как ще се оправя със задачките там с тоя корем. В сряда е първия кандидатстудентски изпит на Донци и ми е притеснено. Стискайте палци, че нещо ми е обезверено момчето. Дано се справи!
Та това е при мен.
Весел и усмихнат ден пожелавам на целия отбор юначки!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 273
Ей, Коремци! Дано да ни върви ти като откриваш седмичката! Стискам силно палци на Донци! А ти защо не се обадиш като идваш към София? Обичам да гледам тумбачести мами! Аз в събота бях в Пловдив, но точно в най-горещото време - към 14 ч. и затова не исках да те измъчвам със среща в тоя пек. Стискай, малко остана! Hug Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 419
Малее, колко е спокойно тази седмица тук  Crossing Arms
Ренци, точно одеве гледах, че имаш месец и половина и се чудих кога ще излизаш в мамешки отпуск вече Simple Smile

Аз тази седмица или ще се хваля, или не  Thinking - с много неща  Crazy Flutter

Сладка седмица и безоблачна (въпреки шантавото време навън  #2gunfirebouquet

# 3
  • Мнения: 4 324
Покрай тревогите за сестра ми, май съм забравила да се разпиша тук.

Охх, много ме притеснява това момиче и хич не слуша какво и говоря. Ама довечера на 4 очи ще си поговоря с нея.

Ренци - честито ти майчинство и гледай да го изкараш в повече почивка Simple Smile

Успешна седмица Ви пожелавам.

# 4
  • Мнения: 4 068
Ти пък Таничке почивка. Каква почивка? Ние от другата седмица почваме ремонта. Свеки и свекъра ще са тук да помагат, но аз просто не умея да стоя на едно място и ще помагам също. След това трябва да пазарувам вече и да оправям стаята. А може би и още веднъж до София ще трябва да ходя, че с едни съдилища и удостоверения за наследници се занимавам.....направо е ужас. И на всичко отгоре не може да чака това. Та така. Ама не се оплаквам много де. Поне времето минава бързо като си зает.
Леа, ако ми остане време ще се обадя. Но аз ще съм само за един ден в София та не съм много сигурна. Но ще направя всичко възможно.
Аиа, аз ти пожелавам да се хвалиш тая седмица! С много неща при това.

# 5
  • Мнения: 1 419
Благодаря за пожеланията Коремци - а ти на съдиите не им се давай Wink

Таня, надявам се всичко да е наред със сестра ти - ще чакаме новини (моята също е бременна и знам какви притеснения и вълнения те гонят покрай нея)

# 6
  • Мнения: 532
Мацки, хубава седмица на всички и хубави новини, които чакат резултати тази седмица Grinning

Ренци, честита отпуска и да не се натоварваш много покрай ремонта Wink

Момичета, стискайте ми мнооого палци тази седмица ... дано пък ни дошло времето за добри новини, че вече минаха повече от 2 години  Confused

# 7
  • Мнения: 1 419
Тази тема е изостанала като бързия влак за Варна  Crossing Arms
Аз да я ъпдейтна малко - първата хвалба дойде!  Peace
След онзи исторически ЛОШ тест за съвместимост нали решихме да правим спермограма - и днес й беше реда - ВСИЧКО Е НАРЕД!  Heart Eyes
Така, че сега каквото и да не е нред от мен ще да е  Embarassed

Пожелавам и на вас само хубавинки   bouquet

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ох Aya, дано не се разсърдиш, но БРАВО за добрата спермограма, дано само сте я направили на място, на чийто резултати може да се вярва!
Фреше, стискам ти тоооооооооооолкова силно палци, ама много силно. Топва с двете години ми е страшно познато, уви, но предлагам са ми кажем Stop Stop Stop Naughty. ама ха!
Иначе аз съм се отдала на прогресивно затъпяване, напоследък имам по-малко работа и сега играя разни игрички Crazy Crazy
Отделно чета Хари Потър, намерих си няколко много готини книжки за сваляне, подходящ софтуер, та имам задължителен списък на книги за лятото.
Мислим скоро да заминаваме на море, само пустата лека да дойде и да си ходи. просто на чудеса не вярвам, та затова си я чакам. Нали имах едни положителнси антинуклеарни тела миналата година. Д-р Конов аме прати на ревматолог, според него съм ок. Сега мислим да им обърнем внимание, писах на Конова за съвет, тя иска да ги повторя и след това ще решим.
Ами отчетох се bowuu bowuu

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Ми аз нямам какво да кажа .
А , Флото дойде ама толкова хубава напоследък не я бях виждала и вече ще я изпращам .

Значи знаете за палците , че за всички съм ги стиснала , ама сега за Ая и Фрешчо най - легално !  Grinning

АбеРенци , Донци не е ли студент , какви кандидатстудентски  Shocked  ... или той още иска  newsm78 ?!

# 10
  • Мнения: 4 068
Моренка, той Донци е студент, но учи платено и е мноооого скъпо. Та сега има възможност да се пробва да се прехвърли държавна поръчка и затова трябва да се яви на кандидатстудентски изпити. Ако го приемат ще му признаят двете години дето е учил досега и ще си продължи, но вместо по 4000 лв. на година ще плащаме само 320 лв. Та си заслужава. Дано успее!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Аааа , ясно ! Дано, дано ! Стис палците !  Grinning
Цунки на двенки ви !  Heart Eyes

# 12
  • Русе
  • Мнения: 526
   Аз пък се разтревожих Sad Днес ФФ ми смени датата на ову-то - от 16-ти на 18-ти ден. Пък точно тези 18 и 19 ден ги пропуснахме, защото не ми беше добре. Иначе на 15, 16 и 17-ти ден от цикъла се постарахме, но не и когато е трябвало Cry
  Ох, ще се побъркам вече с тази графика! Ама как не съм като нормалните хора, дето знаят кога ще им е овулацията  #2gunfire
  Извинете, че внесох лошо настроение в усмихнатата седмична темичка, ама направо ми се плаче Cry

# 13
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Мимка, нали знаеш, че  ФФ използват софтуер, който като всяка една програма може да греши?
Дори и да е права за този 18 ден, на 16 и 17 ден нали сте бебеправили? Тогава не се тревожи!
Така сме ние с нередовните овулации...все не знаем точно кога и това адски изнервящо, но няма да се предаваме. Аз си взех малко почивка от меренето, сега ме виж пак съм първа дружка с термометъра, но з апочивката ще го забравя!
П.с сложи му едно Е на 16 ден, да видиш дали няма да ти върне старите данни

# 14
  • Русе
  • Мнения: 526
   Ва, ами аз не съм наясно с тези буквички, дето ги отбелязвате допълнително на графиката. Е от естрадиол ли идва? Пък и като гледам графиката не знам дали ФФ греши, не мога да се ориентирам  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт