към майките на момичета????

  • 2 329
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Искам да попитам как взехте урина за изследвания на 6 месеца?(на момиченце)Че аз се чудя как ще стане , а имаме талон за изследвания.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
С колектор, но без да слагам памперс отгоре, защото се излива събраното.

# 2
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
На 6 месеца може да седи на гърнето, нали? Аз приблизително на тази възраст трябваше да й взема урина. Сложих я на гърнето на дивана и я придържах, докато се храним и т.н. се беше изпишкала Simple Smile А преди това - със специално колекторче. Май от аптеката се вземаше. Успех!

# 3
  • Мнения: 60
в аптеките се продават специални контейнерчета за вземане на урина от бебе, махаш памперса и го залепяш след около 5 на голо дупе бебо се изпишква.

# 4
  • Мнения: 2 587
С колектор,като я будя преди сама да се събуди.Не винаги става при първият опит.

# 5
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
И ние така, ако спи и знам, че скоро ще се буди (защото тя пишкаше веднага селд като се събуди) взимам я на преповивалника, махам памперса, залепям колектора, будя я лекичко и така.
Голяма мъка ми беше.

# 6
  • BG
  • Мнения: 1 900
Отварям памперса и я чакам да се изпишка в едно шишенце.

# 7
  • Мнения: 9 814
Отварям памперса и я чакам да се изпишка в едно шишенце.

Същото направих и аз само че, в бурканче от пюре, предварително добре изварено.

# 8
  • Мнения: 67
благодаря за бързите отговори . Ще търся колектор Simple Smile

# 9
  • Мнения: 566
бях я сложила на гърнето и я придържах и се изпишка,трябва да имаш повече търпение иначе нестава.УСПЕХ

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
С колектор

# 11
  • Мнения: 1 546
С колектор, сложих го като се събуди сутринта, докато си пиеше млякото. Wink

# 12
  • Мнения: 454
Правилно си се ориентирала за колектора. Освен, че няма нужда да дебнеше детето, за да се изчишка, вероятността от някакво замърсяване и минимална. Ако вземеш да прехвърляш от гърне в друг съд, може в урината да попаднат микроорганизми, които да опорочат резултата от изследванията.

# 13
  • Мнения: X
Отварям памперса и я чакам да се изпишка в едно шишенце.

И аз или в гърне, предварително почистено много старателно.

# 14
  • Мнения: 10 982
Отварям памперса и я чакам да се изпишка в едно шишенце.

И аз така. Peace С контейнерчето-пликче нищо не стана.

Общи условия

Активация на акаунт