трайност на инстантна каша

  • 3 343
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
бихте ли ми казали ако знаете,колко време е трайността на направената вече разтворима каша?
Значи правя я и примерно може ли да я изяде след 2 часа?

Мерси Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 5 940
След около час вече се променя и на вид, и на вкус.

# 2
  • Мнения: 1 572
няма трайност според мен , трябва да се яде в рамките на 30 мин след приготвянето и

# 3
  • Мнения: 4 433
или веднага или най много 30 мин след това,защото става на вода

# 4
  • Мнения: 1 596
Жалко Sad
Мислех да му направя,и да излезнем,а като стане време за храна, да го нахраня навън Sad
Нямам нищо в бурканчета - дайте някаква идея нещо, което ще издържи за 2 часа-само да не е хляб и кашкавал и такива подобни Blush Мерси

# 5
  • Мнения: 4 433
Жалко Sad
Мислех да му направя,и да излезнем,а като стане време за храна, да го нахраня навън Sad
Нямам нищо в бурканчета - дайте някаква идея нещо, което ще издържи за 2 часа-само да не е хляб и кашкавал и такива подобни Blush Мерси
Банан

# 6
  • Мнения: 1 596
Това няма да го нахрани
А ако му направя овесени ядки със сирене? newsm78

# 7
  • Мнения: 4 433
Това няма да го нахрани
А ако му направя овесени ядки със сирене? newsm78
Ами да Peace

# 8
  • Мнения: 2 132
Само да кажа, че на моята кутия с безмлечна оризова каша пише да се дава до 1 час.

# 9
  • Мнения: 1 596
Мерси,
реших проблема-овесени ядки ще бъде Peace

Благодаря за бързите отговори Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 512
Някъде из форума бях чела майка която си носи необходимите неща за приготвяне на кашата и я прави по време на разходка подобно на приготване на млякото с тази разлика,че носи купичка с лъжица.Та ако те устройва като вариант пробвай  Peace

# 11
  • Мнения: 1 572
при нас храненето с каша е винаги навън , слагаш кашата в нещо с капак , може и в едно шише с биберона отгоре да не се изсипе , вода  в термос и като дойде времето бъркаш и готово
ако нямаш термос и не ходиш на разходка в гората , все ще помолиш в някое заведение да ти я стоплят , знам ли

# 12
  • BG
  • Мнения: 1 900
ОКоло 30 мин.,после става рядка .

# 13
  • Мнения: 31 084
Става и готова каша в бурканче от магазин. Аз така правех и много я харесваше бебка.

# 14
  • Мнения: 1 763
Аз си нося кутията с каша, стоплена вода в шише на Авент и лъжица. Сипвам и разбивам кашата в шишето и го храня. Шишетата на Авент са достатъчно широки, но ако нямаш такива може да си носиш водата в буркан с широк отвор.

Общи условия

Активация на акаунт