Тефлонов тиган

  • 6 959
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Моля ви да ми помогнете в избора на тефлонов тиган, тъй като всяка година копувам нов и то от скъпите, но много бързо се поврежда покритието и почва да лепи или се изкриви самия тиган и с точка  ибез точка  все не мога да случа на хубав тиган

# 1
  • Мнения: 6 991
И моят тефлонов нещо го прецаках с покритието...точно за една година.
Та сега си купихме някакъв друг вид, който уж не горял, не можеш да го надереш и прочие. Но не е тефлон. Не запомних какво каза продавачката, че е, но мога да ти дам сайт да разгледаш. Ама доста скъпа джаджа ни излезе. Rolling Eyes Обаче съм доволна, де, поне вече наистина мога да пържа в него без олио.  Grinning

# 2
  • Мнения: X
Моят тефалският (сори за рекламата) не е мръднАл.

# 3
  • Мнения: 3 146
Запис за темата. Моите са все тефалски и все с тях за година-две се случва същото, като описаното от авторката... Confused

# 4
  • Мнения: 101
Моят тефалският (сори за рекламата) не е мръднАл.
и моят така. Не знам дали е от значение, но ми е сватбен подарък, т.е. от преди 8 години, може би тогава качеството е било повече на ниво, отколкото сега, щом другите момичета се оплакват.

# 5
  • Мнения: X
Моят ми е завещан от майка. Не го знам на колко е години, но е поне на едно 4-5 лазарника. Може да са им развалили качеството наистина...

# 6
  • Мнения: 502
   Да,на "Тефал"са хубави. Има и една фирма"Фест"-гръцки,по-евтини,но добро качество. Турските не струват,иначе са с най-ниска цена. Всичко го казвам от собствен опит. Laughing

# 7
  • Мнения: 689
   Да,на "Тефал"са хубави. Има и една фирма"Фест"-гръцки,по-евтини,но добро качество. Турските не струват,иначе са с най-ниска цена. Всичко го казвам от собствен опит. Laughing

 Peace Аз имам един на "Тефал" от около 4 години и един на "Фест" - също почти 4 годишен и не са мръднали.

# 8
  • Мнения: 2 388
Аз имам два на "Тефал".
Единият е чисто нов и неползван, съответно нямам оплаквания от него.
Другият е ползван по  мои сметки максимум около 10 пъти. Пържени са яйца и филийки в него. Ако ви го покажа в какво състояние е. Tired Гледам, че и покритието му се е "пропукало" на едно място.
Сигурно се дължи на факта, че са купувани от "Метро". Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 4 187
Имам три тефлонови тигана, Тефал-ски, ТСМ-ски и един, незнайна марка. И трите не са мръднали, естествено бъркам в тях само с дървени пособия.

ПП: Имам и един Икейски, но него още не съм го ползвала.

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 21:58 от star

# 10
  • Мнения: 140
Ползвам само тигани и тенджери на Тефал от доста години.И аз мисля,че качеството им вече е доста по-лошо,много бързо се разваля покритието,бих се радвала някой да предложи нещо по-добро.

# 11
  • Мнения: 147
ее супер тема Simple Smile тъкмо и аз се чудех накъде да се насоча, никога не съм си купувала такова нещо, но май първия ще е тефал Simple Smile

# 12
  • Berlin
  • Мнения: 11 180
ние последно, миналата год., си купихме някакъв не тефлонов. с някакво друго, ново покритие. не слагам грам мазнинка. може би е като на Еовин. Thinking взехме го от техно.... маркет/поли, дето е в младост до арена, от щанда на new vision studio или нещо такова. това са тиганите и скарите, дето ги рекламират момче и момиче, като пържат разни работи на тях. доста по-скъпи са, но мисля, че ще са дълголетни. Grinning всъщност аз си взех голям тиган и нещо като тенджера, но квадратна, става и за печене.
a ето намерих сайта.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Моят тефалският (сори за рекламата) не е мръднАл.
И моите! newsm64

# 14
  • Мнения: 4 380
ние последно, миналата год., си купихме някакъв не тефлонов. с някакво друго, ново покритие. не слагам грам мазнинка. може би е като на Еовин. Thinking взехме го от техно.... маркет/поли, дето е в младост до арена, от щанда на new vision studio или нещо такова. това са тиганите и скарите, дето ги рекламират момче и момиче, като пържат разни работи на тях. доста по-скъпи са, но мисля, че ще са дълголетни. Grinning всъщност аз си взех голям тиган и нещо като тенджера, но квадратна, става и за печене.
a ето намерих сайта.

Отдавна преминах изключително на титанови тигани. По-дълго издържат от който и да е тефлон и по-добре пържат.

Общи условия

Активация на акаунт