Отговори
  • Мнения: 660
Силно съм заинтересувана докога тези отсечки ще са затворени,защото всичките тези моторни превозни средства (хиляди)почнаха да минават през нашия квартал Витоша по ул.Йордан Стубел,където в края на улицата която  е затворена  и няма продължение от асфалт а само поляни и прах,наглите шофьори продължават необезпокоявани през поляните и хващат към Хладилника.Няма да Ви кажа за 10  дни от както е това чудо за каква мръсотия става на въпрос,въздуха стана недишащ и всичко се блъска по прането ни,не може си отворим прозорците...Изпотрошиха асфалта,но не  е нормално цяла София и не само да се изнизва по една малка уличка,която нито е пригодена за това като инфраструктура нито пък е разрешено минаването на коли  в края й където се набиват всички селяци да си блъскат колите по пръстта за да спестят 3 километра и задръствания ,направиха тука магистрала и невероятни задръствания-мръсотия.Самите ние живущите в квартала не можем  да излезем с автомобилите си от него и пеша също ако вървим с детето ни заливат с прах,понеже карат не с 20 км.а с 50 км. в тясната улица,абе трагедия оплаках се...И в Общината подадохме жалба да видим до колко време ще реагират от там,ако изобщо го направят,няма оправия в тая държава.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 1
  • Мнения: 122
Извинявам се за прахта... казвам го, защото и на мен ми се наложи да мина няколко пъти през вашия квартал заради отбивката...  Whistling
... а иначе по темата - не знам...   33uu

# 2
  • Мнения: 646
ОколоМръсното е отворено.....

# 3
  • Мнения: 660
Извинявам се за прахта... казвам го, защото и на мен ми се наложи да мина няколко пъти през вашия квартал заради отбивката...  Whistling
... а иначе по темата - не знам...   33uu
Извинен си,все пак си съфорумец,но наистина кофти с този прашляк и шум едвам се диша...
А Околовръстното цялото ли е отворено,хмм ония ден не беше,не пускаха,странно ако е защо тоя поток от коли през нашата разбита тясна улица а не по него.....

# 4
  • София
  • Мнения: 1 817
Околовръстното е отворено, но не искате да минавате оттам в посока Младост. Имам чувството, че трябват часове. Иначе в посока Люлин е по-добре. Аз започнах да минавам през Симеоново и е по-бързо.

анаморф, и аз вчера минах през вашия квартал (където бях неприятно изненадана, че Могилата е затворена) и в интерес на истината през цялото време си мислех колко ми е жал за хората в квартала с този трафик. Но от друга страна, не можем да прелетим, нали????

# 5
  • София
  • Мнения: 10 320
Околовръстното е отворено, но има невероятна тапа при Симеоново посока Младост(освен ако не карате в насрещното, полицаят не е особено стриктен  #Crazy). А Черни връх е просто непроходим надолу, днес в 10 ч. сутринта колите навлизаха в кръстовището на Ч. връх и Околовръстното и там си оставаха. По-умните правиха обратен, по-нахалните препречваха пътя на идващите отдолу. Автобусът 10 минути не можа да мине 10 метра...Съчувствам ти напълно, аз от началото на ремонтите се чувствам така, но просто няма от друго място да минем...та до вашия квартал опираме.

# 6
  • Мнения: 660
Е никой ли не знае докога ще е затворена тая Могила до Зоото,че скоро ще получа астма от тая магистрала тук до нас...

# 7
  • Мнения: 10 758
Ще минавам от където искам и мога.
3 месеца беше затворено Симеоновско и Околовръстното.Анаморф, дай ми алтернатива как да стигна до Студ.град примерно или до вашия квартал.А?От къде да мина?
Сега затвориха и Климент Охридски.
Да прелетя ли?Или за по-пряко да мина през Пловдив?
Могила ще е затворена докато не я оправят.

# 8
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
анаморф, с толкова много коли в София, просто не вярвам, че някога пак ще живеете/м на спокойна улица, просто, защото навсякъде е така.
А да не говорим, че прахолякът е в пъти над нормите в София в момента  Nerd и така ще е до пролет с редките изключения, когатоще се появи ветрец или ще завали.
 
 

Общи условия

Активация на акаунт