Ставали ли сте жертва на кражба? кога и как?

  • 3 684
  • 47
  •   1
Отговори
Здравейте, знам, 4е темата е малко по-различна от останалите във форума, но снощи станах жертва на  грабеж- откраднаха ми цялата дамска чанта. Само, който го е изпитал, може да разбере как се чувствам!!.Дано не се случи на никоя от Вас.!!Снощи бяхме на разходка със съпруга ми, с детето с количката и  с майка ми.   Детето не искаше да стои в количката и аз го взех, като оставих чантата в количката. Съпруга ми буташе количката напред, ние  с майка водихме детето. Забравих да кажа, 4е 10 минути преди това изтеглих 200 лв от банкомата. Отидохме до магазина за детски обувки, съпруга ми беше стигнал преди нас, и ни 4акаше с количката отпред.  Чантата беше там. Спокойна, 4е съпруга ми пази количката влязохме в магазина, след 1 мин продавача попита има ли някой  при количката, защото видял две циганки до нея. Аз спокойно казах: Мъжа ми е там!, но все пак излязох да видя. Съпруга ми не беше там,  беше мръднал няколко метра встрани, а чантата я нямаше.  Хукнахме да ги търсим, но естетсвено тези неща стават за секунди и нищо не намерихме. Обадих се на полицията. дойдоха бързо, но резултата е същия: разделих се с новата ми дамска чанта, с  любимия ми портфейл с около 210 лв, с GSM,  с ключове, с  лични вещи,-козметика, и.т.н, което е най-гадното в случая... Все още не мога да си простя невниманието от моя страна. Остава надеждата, че може да ми върнат документите...

# 1
  • Мнения: 2 237
Съжалявам за случилото се , знам как се чустваш ! Вие да сте живи и здрави пък другото ще се оправи . На мен ми откраднаха преди около месец телефона в автобус 94 . Беше нокиа 6300 , имаше вътре снимки на детенцето ми . Почуствах се доста гадно и ме хвана яд на мене си , че не съм ги усетила . Не вярвам да има хора които поне веднъж да не са ставали жертва на кражба.... Confused

# 2
  • Мнения: 274
Преди повече от месец станах жертва на един от най-старите номера - спукана гума, след като си теглил пари от банка. Докато си оправях гумата, ми взели чантата от предната седалка - вътре пари, колкота на баба ми пенсията за 4 години, документи и разни други, ценни за мен неща. Веднага след като се случи, върнах лентата назад и веднага ми светна, кво правеше до мен в банката некъв абсолютно невзрачен човечец, защо излезе веднага след мен и защо правеше знаци на друг, който беше близо до колата ми. След няколко дни в полицията ме викат на разпит. ПОказват ми снимки - веднага разпознавам мойте хора. Били стара банда крадци алабала. Викам ами като ги знаете, що не ги хванете бе? Ами нямаме доказателства...Хахахах. След две седмици, пред същата банка, със същия номер обраха бивш колега на жена ми. Та така. Нищо не се случва. Ти си пиеш една студена вода, а хората си продължават с техния си бизнес.

# 3
  • Мнения: 1 352
Мен ме обраха едни цигани на централна гара, когато за първи път пътувах за чужбина. Бяха облечени като шофьорите на автобусите. Отидох до близкото кафе да си купя вода и един се появи, каза че парите стояли в шофьорите за по границите, аз естествено не знаех как стоят нещата, повярвах му и му ги дадох. Чãк в Сърбия се усетих, почувствах се много глупаво и гадно, пътувах за Холандия без пари. За съжаление тези неща са се случвали на доста хора, но мен никой не ме предупреди, ако знаех, нямаше да се случи това нещо.
След това си идвах на всеки три месеца и ги гледах същите да обикалят и да търсят поредната жертва.

# 4
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Ами и мен ми откраднаха дамската чанта с всички месечни пари(бях взела точно заплата), ключове от офиса и дома ми и всички координати и от дома и от офиса. Случи се в пицария и бяхме седнали на ъглова маса, чантата се падаше точно в ъгъла между две стени, закачена на облегалката на стола.Не съм ставала, говорихме си с колежка, само обслужващия персонал беше в заведението. Виках полиция, не направиха нищо-казаха само, а, пак ли тука, това се случва доста често CrazyНе повторих посещението във въпросната пицария с крадлив персонал Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 5 647
Цитат на: Марадона link=topic=340278.msg8957125#msg8957125 date=12245742[/quote

О, да. Позната реплика от полицията. Преди време ни казаха същото след като бяха обрали апартамента на наши близки: " Ами ние ги знаем кои са, но нищо не можем да направим." А аз им викам, че след като те не могат да направят нищо, кой тогава. Предполагам се сещаш какъв отговор получих.

# 6
  • Мнения: 2 386
На мен са ми крали телефона от под възглавницата в Майчин дом, след животоспасяваща операция. През нощта, докато спяхме с шефката на 5то районно в интензивното.  Sick
Обраха ми и бунгалото на морето едно лято. Отвратителна работа, дано не ми/ни се случва повече!

# 7
  • Мнения: 2 401
Кой знае какъв невиждан модел си шибнала под възглавницата.. пък после кой ми с.. в гащите  smile3533
Аз мислех с лаптоп да вляза там, но бързо ме разубедиха.

# 8
  • Мнения: 2 386
 Shocked Невижданият модел беше тригодишното ми Ел Джи..


Май се бъзикаш, а?  Laughing

Не разбирам как го допуснаха това, все пак е интензивно отделение, нощ, охранеяма болница, че и шефка - ченге в стаята за цвят.  Laughing

# 9
  • Мнения: 2 401
Бъзикам се, я.  newsm62

Мацки, такива неща стават, не си  го слагайте толкова навътре, случват се и далеч по-гадни неща в живота.

# 10
  • Мнения: X
Станах им жертва на едни цинги-манги от Пловдив, ама точно за 1 минута,усетих ги аз как ми дръпват мобилния от чантата, след това те ми станаха жертви. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 417
В Барселона през август. Слязохме от самолета и се качихме във влакчето за града, едни с големи раници взеха да се бутат в мъжа ми ха натам, ха насам и след като влака тръгна се оказа, че парите с които можеше да изкараме цяла седмица в Барселона, че и повече ги няма Close При това ни бяха предупредили, че там се случват често такива неща, ама...Гадно, но живи и здрави да сме, пари все се изкарват.

# 12
  • Мнения: 27 524
Да, тук, в Брюксел, влязоха в апартамента ни и ми задигнаха златото и телефона. Лаптопът и фотоапаратът бяха непокътнати, и парите не бяха намерили, но бях поровили усърдно  Close
Много гадни са тия случки, но често неизбежни, за съжаление. Калпави хора по света - много...  Tired

# 13
  • Мнения: 47 888
И на мен са ми крали доста неща от количката, вкл портмоне. А също и портмонето в автобус точно преди Коледа..гадна работа, хем жалко за парите, хем за документите...

# 14
  • Мнения: 3 268
Обраха ни апартамента,сега сме със СОТ.Два пъти са ни крали кола.

Общи условия

Активация на акаунт