моля за помощ спасете едно малко животинче

  • 635
  • 3
  •   1
Отговори
моля ви наистина ако някой може да помогне ще съм старшно благодарна.Ситуацията е следната днес наобяд майка ми е видяла буквално на магистралата едно малко котенце сигурно на около 2-3 седмици, не съм сигурна. На косъм е щулба да го блъсне кола или да го смачка нещо.След ужасно много усилия майка ми е успяла да го хане. Донесе го вкъщи, проблемът е че първо имам куе и съжителството между тях е невъзможно, второ имам си и албергия към котки и просто незнам какво да правя.Искам да го поаря на някой ,който наистина ще се грижи за него,котенцето е страшно красиво като далматинче на черни петна, но е стресирано и уплашено-нормално. С удоволствие самата аз бих го гледала, но както казах нямам тази възможнст.Знам ч има далеч по сериозни проблеми от едно малко коте без дом но наистина ако го върна на улицта съм сигурна че няма да оживее, а не мога да го задържа, заради кучето.Едвам едвам ще избята да остане тази ощ в нас , но утре вече няма да може защото и аз започвам да кихам като луда.Наистина много ви моля ако могжете да ме упътите към някой сайт или ако имате познат които би си го взел,кажете ми.Много ви благодаряяяяяя

# 1
  • Мнения: 1 937
Наистина много ви моля ако могжете да ме упътите към някой сайт или ...
http://bezdom.com/

# 2
# 3
  • Мнения: 4 195
ще говоря с мъжа ми, малкия отдаван иска коте и ще ти пиша Peace

Общи условия

Активация на акаунт