Какви мл парфюми си купувате?

  • 4 850
  • 81
  •   1
Отговори

Анкета

Какви мл парфюми си купувате?

Опции:

  • Мнения: X
Какви милилитри парфюми си купувате най-често?
Аз преди си взимах само от 100 мл, излизат най-изгодно и мога да се пръскам много.  Laughing
След време установих, че бързо ми омръзват и не успявам да ги изхабя. Освен това шишетата са големи и неудобни.
За мен идеалното количество е от 50 мл и става за носене и в малка чанта. 

Всички разфасовки от 75, 90 и 125 мл, спадат към тези от 100 мл, както и всички под 30 мл спадат към най-малкия посочен вариант в анкетата. Просто целта е да се установи, малки, средни или големи мл се предпочитат.

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 00:12 от Анонимен

# 1
  • София
  • Мнения: 3 781
Зависи от много неща - ако ми е наистина любим парфюм, ще си взема най-голямото възможно количество. Ако не - или 30, или 50 мл. Големите наистина омръзват бързо. Но понякога в сайтовете, от които си ги поръчвам - ягодката и фрагранса, има оферти, където 100 мл струва по-евтино от 50, защото е намален повече. Е тогава поръчвам 100, няма начин.

# 2
  • Мнения: 120
Какви милилитри парфюми си купувате най-често?
Аз преди си взимах само от 100 мл, излизат най-изгодно и мога да се пръскам много.  Laughing
След време установих, че бързо ми омръзват и не успявам да ги изхабя. Освен това шишетата са големи и неудобни.
За мен идеалното количество е от 50 мл и става за носене и в малка чанта. 

Всички разфасовки от 75, 90 и 125 мл, спадат към тези от 100 мл, както и всички под 30 мл спадат към най-малкия посочен вариант в анкетата. Просто целта е да се установи, малки, средни или големи мл се предпочитат.

Според мен  е най-оправдано да се купуват 100мл едно "поливане" е за цял ден и няма нужда да се носи в чантичката. Ако цената е проблем тестерите обикновено  са на цената на 50мл. newsm74

# 3
  • Мнения: 113
 Ако се отнася до любим парфюм,купувам 100мл - то и без друго  ги свършвам бързичко  Rolling EyesНо ако искам да разнообразя с друг аромат, купувам 50 мл - така няма шанс да ми омръзне достатъчно .А иначе не нося парфюмът в чантата си ,струва ми се излишно носене на багаж,при положение че си се опръскал достатъчно преди тръгване  Joy

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
...най-голямата разфасовка...винаги най-голямата разфасовка  Crazy

# 5
  • Мнения: 196
Ако се отнася до любим парфюм,купувам 100мл - то и без друго  ги свършвам бързичко  Rolling EyesНо ако искам да разнообразя с друг аромат, купувам 50 мл - така няма шанс да ми омръзне достатъчно .А иначе не нося парфюмът в чантата си ,струва ми се излишно носене на багаж,при положение че си се опръскал достатъчно преди тръгване  Joy



И аз така:) само ,че си нося винаги парфюм в чантата. Crazy

# 6
  • Мнения: 410
Купувам само 100-ци. Ако не си падна по някой парфюм, изобщо няма да го купя, въобще няма да се мъча с 30 или 50, само за да трупам бройки. Не нося парфюм в чантата, разчитам на интензитета и дълготрайността му! Peace

# 7
  • Мнения: 338
Преди почти винаги си взимах 100 мл., понеже излиза по-изгодно. Но сега предпочитам 30 или 50 мл., понеже имам доста парфюми и няма смисъл да взимам големи шишета Peace.
А колкото до това дали предпочитам тестер 100 мл. или нормален парфюм 50 мл., определено взимам 50 мл. Може би е странно за някой, но за мен тестерът е непълноценен парфюм - без капачка(понякога), без кутийка... Предпочитам всичко да си е на мястото  Mr. Green

# 8
# 9
  • Мнения: 2 407
50 или 30,по голямите ми омръзват,ако ми хареса някой си го купувам пак.

# 10
  • Мнения: 757
обикновено залагам само на тези парфюми които и преди съм си ползвала и винаги си взимам 100мл.

# 11
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
50 или 30,по голямите ми омръзват,ако ми хареса някой си го купувам пак.

И аз така

# 12
  • София
  • Мнения: 3 787
Никога повече от 50 мл.Парфюмите ми свършват бавно, а аз обичам разнообразието  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 1 467
Купувам си от 100 мл., много рядко от 50 мл. -парфюмите са ми манийка и искам максимума, а и бързичко свършват Grinning

# 14
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
30мл. ми е малко, 100мл. ми е голяма опаковка. 50мл.  е иделното количество за мен Peace

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 12:41 от jakinik

Общи условия

Активация на акаунт