здравословен проблем

  • 950
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте на всички,от известно време имам един здравословен проблем,и бих се радвала ако се случвало ина някой друг да сподели ,или най малкото да си кажете мнението.Във началото на септември изкарах един грип със втрисане ,гадене ,повръщане ,разтройство и т.н.Ходих тогава на лекар изписа ми лекарства и общо взето за десетина дни се освестих.Обаче от тогава през известен приод от време ми става лошо,започва да ми се гади(без повръщане)тежко ми е на корема ,отпаднало.От вчера пак ми е така.Преди десетина дни ми правиха изследвания бяха наред.Кръвното ми е малко ниско но само това.Чакам някой да сподели какво мисли.

# 1
  • Мнения: 4 053
апандисит, бъбречна криза  Thinking
направи си нови изследвания

# 2
  • Мнения: 923
И аз така миналото лято Confused
При мен се оказа гастрит който ми остана след грипа.
Пих фамотидин около 3-4 дена и се оправих.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 179
А може ли да се окаже  EFP
Преди 3 години като забременях със сина ми се чувствах точно така..

# 4
  • Мнения: 1 545
А може ли да се окаже  EFP
Подкрепям въпроса и аз!

# 5
  • Мнения: 4 053
А може ли да се окаже  EFP
Подкрепям въпроса и аз!

е, от изследванията нямаше ли да се разбере, че е бременна  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 545
Ако е само кръвна картина няма да се разбере. За бременност е отделно и се заплаща допълнително аз доколкото знам.
Ето това дава кръвната картина http://www.cibalab.com/tests/Hematologia_PKK.htm
Незнам момичето какви изследвания е правила.

# 7
Благодаря за отговорите Simple Smile Simple Smile,взех си фамотидин и честно казано определено съм по добре,стомаха ми се успокои.Изследванията които правих са общи,дали съм бременна е твърде рано за да се разбере,трябва да се изчака месечния цикъл.Е разбира се много бих се радвала да е това Praynig

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Стискам плаци и чакам скоро да се похвалиш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт