Отговори
  • Мнения: 2 013
Някой може ли да ми каже какви са условията в Спартак в момента - кога закритият басейн работи за желаещи да поплуват просто, някакви цени, както и за фитнеса? Не съм стъпвала там от 4 г. сигурно, а ми е на много удобно място. Преди обаче имаха непрекъснато трениращи отбори и някакви ограничения за свободни посещения.
И още един въпрос - искам да запиша децата си да тренират плуване също на Спартак. Някой да знае нещо по въпроса?

# 1
  • Мнения: 10 758
Тел. 866 59 73

Работно време 08:30 – 19:00 часа

Входна такса: 3 лв.
В района на плувния комплекс са разположени:

Закрити плувни басейни, открит басейн, възстановителен център – сауна и масаж, фитнес център, зала за бойни изкуства, хотелски кйомплекс, детски площадки, стрелбищен комплекс и открити тенис кортове.

Шезлонг – 2 лв.

Чадър – 1.5 лв

e - mail : sp 2000@abv .bg
Звънни по телефона и ги разпитай, за по-подробна информация.

# 2
  • Мнения: 215
Картата за спининг е 25 лв за 5 посещения в рамките на 3 месеца.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 291
А какво  e спининг  #Crazy

# 4
  • Мнения: 215
Spinning - в общи линие е нещо като колело, но има инструктор. програмата е един час и се правят конкретни упражнения за стягане на бедра и седалище, ама и ръцете след това болят Cry
по средата на упражненията се маха седалката и цялата тежест пада върху краката-педалите. предполагам, че за това самите колела са по-специални.

# 5
  • Мнения: 2 755
....Входна такса: 3 лв....
Нещо не ми е ясно. През зимата за 1 час плуване в закритият басейн, се плащаше 5 лв. Тази такса от 3 лв. за кое се отнася?  newsm78 Не ми се вярва да са намалили цените.

# 6
  • Мнения: 2 013

ОФФФФ
Над таб, пу, пу, пу,, дъщеря ти е страхотен бонбон!!!! Чаровница невероятна! Да ти е жива и здрава! Нацелувай я по дупето!

# 7
  • Мнения: 2 013
Тел. 866 59 73

Работно време 08:30 – 19:00 часа

Входна такса: 3 лв.
В района на плувния комплекс са разположени:

Закрити плувни басейни, открит басейн, възстановителен център – сауна и масаж, фитнес център, зала за бойни изкуства, хотелски кйомплекс, детски площадки, стрелбищен комплекс и открити тенис кортове.

Шезлонг – 2 лв.

Чадър – 1.5 лв

e - mail : sp 2000@abv .bg
Звънни по телефона и ги разпитай, за по-подробна информация.


Благодаря ти много!

Общи условия

Активация на акаунт