GAP и NEXT

  • 7 063
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Здравейте мами.Интересува ме някой дали е пазарувал от тук:
http://www.gap.com/
http://www.next.co.uk/
Има страхотни работи,но искам да знам дали правят доставка до БГ,колко струва и как се плаща.Мерси на всички предварително Hug.

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 11:29 от Lipstick*

# 1
  • Мнения: 3 993
Мога да кажа само за GAP. Сайта го знам, не доставят до България, до Европа въобще, само за Щатите е. GAP е американска марка, аз не знам американска марка да доставя в България, и за Европа трудно, обикновено само за Англия, имат си отделни сайтове за там. Ако имаш близки в Щатите, може да ги използваш да получат и после да ти пратят в БГ, но малко е сложно, например някой от тях трябва да плати с кредитната си карта, пък ти после да възстановяваш суми и т.н. GAP е много готина марка за децата особено, в Щатите са страшно евтини, можеш целия гардероб на детето да накупиш за смешни пари, камо ли на разпродажби! Но трябват близки хора там! Ако поръчаш GAP през Piperlime (свързани сайтове са), стандартна доставка за САЩ е безплатна. Успех!  Peace

# 2
  • Мнения: 562
NEXT НЕ доставят да България, за съжаление  Sad

# 3
  • Мнения: 2 663
Пазарувала съм и от двата, предимно за дечковците,  но само чрез приятели на местна почва, за съжаление!
Не доставят до БГ
От NEXT съм по-доволна като качество на материите

# 4
  • Мнения: 511
Няма доставка до Бг. #Cussing out Пазарувала съм от NEXT чрез приятели, живеещи в Лондон.

# 5
  • Мнения: 3 993
Пазарувала съм и от двата, предимно за дечковците,  но само чрез приятели на местна почва, за съжаление!
Не доставят до БГ
От NEXT съм по-доволна като качество на материите

Не познавам марката NEXT, и тя ли е американска? По-скъпи ли са от GAP? Ако да, сигурно качеството им е по-високо.... Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 255
Нямат доставка до БГ  Tired
Пазарувам/от ebay/ или приятели ми носят от двете марки  Wink

# 7
  • Мнения: 2 663
NEXT е английска и е малко по-скъпа, но според мен това се дължи като цяло на стандарта и цените по принцип, в Англия всичко е по-скъпо!
Иначе за мен винаги са били на едно ниво, така ги приемам

# 8
  • Мнения: 5 255
Не познавам марката NEXT, и тя ли е американска?
Английска.

# 9
  • Мнения: 186
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.Много ме е яд smile3511.За съжаление нямам близки зад граница.Много благодаря на всички  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 425
NEXT е страхотна марка. Купувала съм много пъти дрехи за децата - качеството е невероятно. За съжаление не доставят до БГ. Аз си избирам модели и мои познати в Англия ми ги пращат. По време на намаленият януари месец цените им са направо смешни- 2 ва чифта панталонки 12-24 мес. за лятото за 4 паунда Simple Smile

# 11
  • Мнения: 186
Стига дееее,вие жал нямате ли Sad

# 12
  • Мнения: 5 255
Няма невъзможни неща  Mr. Green
Има магазини, които продават и от двете марки през ebay  Peace

# 13
  • Мнения: 2
От Gap може да си напазаруваш чрез Bgshoper

# 14
  • Мнения: 3 993
От Gap може да си напазаруваш чрез Bgshoper
Може, ако ти се дават над 40 долара за доставката, независимо на каква стойност ти е поръчката. На мен не ми се дават! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт