Разликата

  • 2 399
  • 58
  •   1
Отговори
От няколко дни се чудя дали да я пусна тази тема. Имам 2 момичанца с 6 години разлика. Малката сега е на 5 месеца и искаме още едно детенце сега. Но ако може бих искала да чуя и вашето мнение- как се оправяте с две породени малки деца? Дали ще започна да пренебрегвам Вай ако имаме ново бебе, което със сигурност ще изисква много грижи? Аз физически се чувствам готова и да си кажа честно от една седмица работим по въпроса, де. Но много ви моля, искам да чуя вашето мнение. Благодаря!

# 1
  • BG
  • Мнения: 1 900
Щом си готова и го искате действайте! Peace

# 2
  • Мнения: 27
Абе всички мами с породени деца се справят (справки в темата за породени деца). Аз нямам опит с това, но както се казва-целта оправдава средствата. Така че сигурно ще ти е трудно, но ще се справиш  Wink

# 3
  • Мнения: 274
Щом си готова и го искате действайте! Peace
                     
И аз съм на същото мнение Peace

# 4
  • Мнения: 411
Щом си готова и го искате действайте! Peace
На дали ще се намери някой с различно мнение. Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 23 036
Всеки сам си преценява силите и възможностите!
Щом искаш и се чувстваш готова за още едно дете - смело напред  Peace

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Щом сте се решили давайте. дали 2 или 3 - всичките са си ваши деца.

# 7
  • Мнения: 502
всички казват че е лесно, че децата един вид сами се изглеждат. мене си ме е страх дори и сега да мислим за ново бебе, че и сега ми е трудничко и изнервено ежедневието. но ако при вас нещата са по-спокойни и има как да се справите действайте. то си е и до психика, щом се чувствате готови няма проблем.

# 8
  • Мнения: 27 524
Никой не може да ти отговори и да ти даде гаранции. Както го чувстваш със сърцето си - така постъпи  Peace

# 9
  • Мнения: 24
Не се интересувай от мнението на другите щом като си готова имаш физическите въжмосности давай.Казват колко повече деца толкова по весело и ние искаме но искам да ни бъде по голяма разликата.Пожелавам ти успех и няма майка която да забрави другите си деца просто ще имаш за всички обич и вярвай ми те го усешат и разбират

# 10
  • Мнения: 3 703
Не мисля, че ще пренебрегваш което и да е от децата ти, но определено ще ти е трудно. Но пък си заслужава, дерзайте!   bouquet

# 11
  • Мнения: 3 869
Аз и брат ми сме породени - година и 1 месец разлика. Майка ми казва, че в началото е било трудно с едно прохождащо дете и едно бебе. На бебето е бутала шише с кърма, за да може да се занимава с прохождащото, често ни е оставяла сами (не че имам спомени за това), но след третата година вече било много по-лесно. Е, тук имам и лични спомени - можехме да си играем с часове, без да направим нито една беля  Grinning Наистина се гледахме до голяма степен сами.

# 12
Мерси за куража! Hug Сега вече се чувствам уверена и се надявам поне като сме тръгнали да стане. Praynig

# 13
  • Мнения: 1 900
Успех!  bouquet

# 14
  • Мнения: 4 784
Като беше бебе на месеци малкия и на мен много ми се искаше бързичко да си направим още едничко, но сега вече, като навлезна в по - сложния период, си казвам, добре че поотложихме. Но щом като толкова го искате, пожелавам Ви успех!

Общи условия

Активация на акаунт