За завърналите се в България: Липсва ли ви шопинга в чужбина?

  • 6 332
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
Здравейте,
искам просто да разбера само на мен ли толкова ми липсва ежеседмичния шопинг в Англия, или наистина съм се била вманиачила. От 2 месеца съм в България и още не смея да стъпя в магазин, особено за дрехи, защото още от вратата ме нападат 2-3 продавачки, започват да ме оглеждат от глава до пети, да ме питат какво търся ?? и ако случайно се престраша да пробвам нещо да ме убеждават колко прекрааасно ми стои  smile3521 да не говорим че всичките са "тип бутик", т.е. идея си нямаш какво точно може да намериш вътре като стил, цени, размери и прочие.... та това едно на ръка, много ми липсват магазини като river island, jane norman, next, topshop, че даже и primark, а особено много надписите SALE  Grinning ама тези истинските Simple Smile а тука с тези цени... ooooh! та въпрос към други завърнали се: свикнахте ли изобщо или се връщате от време на време в лондон за един шопинг Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
Ужасен проблем имаш, съчувствам ти  smile3555

# 2
  • Мнения: 411
Само Лондон ли е чужбина...и само там ли може,да се върнем за шопинг Thinking

# 3
  • някъде
  • Мнения: 979
Верно ли не разбирате какво ви питат?!

# 4
  • Мнения: 147
е не е само лондон естествено Simple Smile казах го защото там ми е най-хубаво, иначе навсякъде се брои Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 423
Ад е шопингуването в София.
За другите градове нямам идея.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 972
Верно ли не разбирате какво ви питат?!

Разбират, но искат да покажат колко по-високо е нивото им. ТЕ се интересуват само от духовното.  Laughing

# 7
  • Мнения: 411
На споходилите ги подобна зла участ,мога да препоръчам пазарЯ в Димитровград  Mr. Green
там винаги е  SALE...
Сега сериозно:
Липсват цените,разнообразието и качеството.Но проблемът е преодолим, предвид общото състояние на републиката!

# 8
  • Мнения: 2 032
Нели, поседях си на ръцете, за да не пиша остри неща.
Просто погледнах, че си млада и ти давам the benefit of the doubt, че не си искала да звучиш дразнещо. За всички хора, които не могат да си позволят да отскочат до Лондон за пазаруване. И дори за кикимори като мен, на които може да им стане смешно баш пък кои магазини ти липсват.

# 9
  • Мнения: 9 902
на мен ми липсва пазаруването в такива магазини

# 10
# 11
  • Мнения: 147
sorry, явно не ме разбрахте, искам да кажа че ми липсват именно магазините за обикновените хора, където има всичко за всеки, излиза ти в пъти по-евтино отколкото в България и има размери дори и за 70кг хора като мен Simple Smile това тук още не съм го намерила Sad

# 12
  • Мнения: 1 212
... От 2 месеца съм в България и още не смея да стъпя в магазин, особено за дрехи, защото още от вратата ме нападат 2-3 продавачки, започват да ме оглеждат от глава до пети, да ме питат какво търся ??

С това не мога да се съглася съвсем ..... има и такива магазини, но има и други !  Peace
Иначе те разбирам. За Англия незнам , но наистина да се пазарува зад граница на много места е съвсем различно изживяване . Party
И предполага зависимост  Wink
Както са ти казали - лечимо е  Laughing

# 13
  • Мнения: 2 032

Нъц, Лиске.

А и авторката се конкретизира. За друго била темата. Имаше и преди теми, че липсват дрехи над размер "танцуващ кокал".

# 14
  • Мнения: 25 571
Не ми липсва нищо, което не познавам. Не се радвам на което.
Искаш ли да се сменим?

Общи условия

Активация на акаунт