Алергична кашлица

  • 4 019
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 640
 На Иван кашлицата е без сополи, без температура, няма нищо на гърлото и дробчетата. Но не спира ден и нощ. Докторката каза,че била алергична от сезона Confused Сега сме на Флудитек, Ериус и Исиот(билка с мед,която не мога да го накарам да глътне) Sad. Кога ще отшуми това чудо???

# 1
  • Мнения: 1 545
До седмица би трябвало да се оправи детенцето. Ако продължи да кашля въпреки лечението пак на лекар.

# 2
  • Мнения: 91
И ние бяхме с такава кашлица повече от месец.При нас през деня беше влажна отхрачваща но нощем беше ужасна суха и давеща.Няма да ти разказвам през колко лекари минахме най-накрая попаднахме при свестен педиатър който ни изписа сироп за кашлица,Ериус и Дехидрокортизон.За 3 дни детето ми се оправи а преди това го бяха напъпкали с 2 АБ без никакъв ефект от тях.Знам че дори и след приключване на лечението когато детето е излекувано е нормално около седмица да има  остатъчна кашлица.Желая ви бързо оздравяване  Peace

# 3
  • Мнения: 640
До седмица би трябвало да се оправи детенцето. Ако продължи да кашля въпреки лечението пак на лекар.
Дано момичета!  Praynig  Аз чаках резултат от момента на започване на лечението

# 4
  • Мнения: 7 201
До седмица би трябвало да се оправи детенцето. Ако продължи да кашля въпреки лечението пак на лекар.
Не мисля,че за 1 сед. ще отзвучи.Алергичните кашлици се лекуват по-продължително;поне месец,понякога 2,че и до 6.Поне моя син така сме го лекували и тогава в действителност има резултат. Peace

# 5
  • Мнения: 640
А когато през нощта започне да кашля упорито,какво давате?

# 6
  • Мнения: 91
Аз давах Вентолин по 2,5мл това ни изписаха той разширява бронхите и я успокояваше знам че е по добре да се правят инхалации с него но ние го приемахме през устата
А когато през нощта започне да кашля упорито,какво давате?

# 7
  • Мнения: 1 545
Алергичните за този сезон отшумяват бързо. Ако обаче не е от сезона/ майката беше казала сезона/ може и да се наложи по-дълго лечение. Ако пък говорим за чиста проба алергия и кашлицата като вследвие от нея може никога да се оправи човек. Говоря за по принцип, а не за конкретиня случай. Казвам го като имам в предвид, че някои алергия не се преодоляват с течение на времето.

# 8
  • Мнения: 640
Нашата "алергична кашлица" след рентгенова снимка се оказа начален стадий на пневмония #Cussing out

# 9
  • Мнения: 540
 #2gunfireаман от тези лекари и тяхните диагнози

# 10
  • Мнения: 7 201
Нашата "алергична кашлица" след рентгенова снимка се оказа начален стадий на пневмония #Cussing out
Нямам какво повече да кажа от лекарите ни,системата,здравеопазването..! Angry
Бързо да се оправи детенце! Praynig
ПП:И винаги търсете и 2-ро мнение! Peace

# 11
  • Мнения: 16
Вече съм вдигнала ръце, най-вече от безсилието и от това, че с нищо не мога да помогна на детето си. Такова "давене" е нощно време. Направо въздух не може да си поеме. Почти винаги ни се случва към 3,00 през нощта, и после два часа се чудим какво да правим. Давам Ксизал, Вентолин, Флавамед за отхрачване и по мое настояване антибиотик Медоклав. Толкава ми се искаше да се оправи от антибиотика, за да отхвърля идеята за алергия, но ........
Не знам какво да правя и къде да го водя, за да му поставят точна диагноза. Вече втора седмица сме така, а сме на 2,6 години.
Как да помогна на детето си?
Споделете!

# 12
  • Мнения: 1 984
Вече съм вдигнала ръце, най-вече от безсилието и от това, че с нищо не мога да помогна на детето си. Такова "давене" е нощно време. Направо въздух не може да си поеме. Почти винаги ни се случва към 3,00 през нощта, и после два часа се чудим какво да правим. Давам Ксизал, Вентолин, Флавамед за отхрачване и по мое настояване антибиотик Медоклав. Толкава ми се искаше да се оправи от антибиотика, за да отхвърля идеята за алергия, но ........
Не знам какво да правя и къде да го водя, за да му поставят точна диагноза. Вече втора седмица сме така, а сме на 2,6 години.
Как да помогна на детето си?
Споделете!
обсъдете рефлукс или синузит. вместо ксизал фликсотид е по добър избор... снимка?

# 13
  • Мнения: 1 984
Нашата "алергична кашлица" след рентгенова снимка се оказа начален стадий на пневмония #Cussing out
хич не се съмнявам при такова лечение...

# 14
  • Мнения: 13
Здравейте момичета!
Аз до сега само чета и някак си успявам да открия решение на проблемите ни /най-вече здравословни/. Но с моето момченце бяхме вече два пъти в болница и се чудя къде да го закарам вече. Първата диагноза беше пневмония, а втората асматичен бронхит. Изписаха ни с кашлицата и сополите, като казаха,че детето ще си кашля още около 20дена. Обаче симптомите не отшумяват. Вече, дори пак диша тежко и е с хрипове. Какво да правя???
МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ НЯКОЙ ДОБЪР ПУЛМОЛОГ /БЕЛОДРОБЕН ЛЕКАР/ В БУРГАС, че вече нещата се проточиха цял месец и съм се видяла в чудо
Не зная какво да го правя  Cry

Общи условия

Активация на акаунт