да или не?!

  • 12 793
  • 248
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте на всички.Искам да разбера мнението ви-бихте ли простили на човека който обичате и който ви обича ако ви посегне,т.е ви посини ooooh!-човека,който винаги е бил до вас и чувствате,че ви обича наистина...много ми е тежко,много Weary

# 1
# 2
  • Мнения: 6 582
Това "посини" буквално ли е?
Ако отговорът е да - може  и да му простя някога, но със сигурност НЕ бих била с него. 

# 3
  • Мнения: 1
да,буквално е-носът ми е счупен,цялата съм в синини-като видя какво е направил се разплака-в яроста си не си спомня нищо...ужасно е всичко...

# 4
  • Мнения: 25 447
Не, никога.
Мерси на такава "любов"!  Stop
Нито пък бих обичала такова лайно. Без извинение!

# 5
  • Мнения: 2 448
Щом има такива яростни изблици, при които чак не помни нищо, въпроса не опира дали ще му простя или не, а дали ще се подложи на лечения за овладяване на състоянието си.

# 6
  • Мнения: 6 582
Бягай бързо и без да се обръщаш.
Дали ще му търсиш и каква отговорност си е твоя работа, но не стой при него.
Да, ужасно е. Още по-ужасно е, че изобщо говориш за любов.

# 7
  • Мнения: 127
да,буквално е-носът ми е счупен,цялата съм в синини-като видя какво е направил се разплака-в яроста си не си спомня нищо...ужасно е всичко...

това човекът, който те обича ли го направи?????  Луда работа, не знам по какъв повод е пристъпил към тези си действия, но нищо не го оправдава. Ти пак си го обичай, след като не можеш другояче, но отиди и си направи медецински преглед при съдебен лекар, и подай жалба в съда.  Не може един такъв акт срущу човек, да остане безнаказан и с едното " в яростта си" не разбрал какво е направил да си затвориш очите. Утре в яростта си може да ти забие кухненски нож в гърба, и когато се опомни да реши че е направил грешка. Е, да ама ти няма да си там за го прегърнеш, да го утешиш и да му кажеш , че му прощаваш.

# 8
  • Мнения: 2 099
Леле божке!И как се стигна дотам?Той си пийна,ти му възрази и стана боя?Знаеш ли колко познато звучи това?Една моя близка едва не я уби момчето с което живееше.Пил,ядосал се,бил я до припадък,после я душил и накрая я хвърлил на междустълбищната площадка по бельо.Оттам тя се освестила по някое време и тръгва да бяга около 4 сутринта по гащи и я прибират полицаите.Седя в болница за скенер на глава и оттам скоростно се прибра при родителите си.Те и взеха багажа.Не стой да те бие,особенно плашещо е,че не си спомня.Може да не е у ред в главата нещо.Майтап няма ,багажчето и да те няма.

# 9
  • Мнения: 589
да,буквално е-носът ми е счупен,цялата съм в синини-като видя какво е направил се разплака-в яроста си не си спомня нищо...ужасно е всичко...
 Бягай,докато е време! Едва ли не си спомня,така му изнася в момента.Плачат,гадовете,защото са уплашени,че може да се оплачеш където трябва...Хиляди пъти съжалявам,че простих такова нещо.И моят бивш така каза първият път,после му стана навик да му прощавам.Стана му навик да се оправдава с яростта си...Накрая,когато се развеждахме,си призна,че е лъгал,че не си спомня...
  Да става дума за един шамар-да го коментираме,ама за "счупен нос и цялата в синини"-това е човек,който прикрива огромна жестокост...

Последна редакция: нд, 19 окт 2008, 00:07 от olimpiia

# 10
  • Мнения: 1
проблема е още по-голям,защото имаме брак и детенце...мисля че ще сложа край на всичко..всъщност не съм много в състояние да мисля...исках да споделя с някой,това е

# 11
  • Мнения: 1
Вади медицинско и бягай,колкото можеш по-надалеч.Заради детето и заради теб самата.

# 12
  • Мнения: 686
Аз мисля ,че щом е имало първи път ще има и втори и трети и още много ако ти позволиш.Махай се по бързо от него.И не ставай жертва заради детето.То също няма да е щастливо в такова семейство.

# 13
  • Мнения: 22 343
да,буквално е-носът ми е счупен,цялата съм в синини-като видя какво е направил се разплака-в яроста си не си спомня нищо...ужасно е всичко...
проблема е още по-голям,защото имаме брак и детенце...мисля че ще сложа край на всичко..всъщност не съм много в състояние да мисля...исках да споделя с някой,това е

Е да, в такъв случай проблема е наистина огромен.
Събирай си багажа и да те няма. Преди това си изкарай медицинско свидетелство и подай жалба.
Подобен побой, още повече без спомени (или поне както го изкарва съпругат ти) не е на добре.
това за първи път ли е, или не?

# 14
  • Мнения: 581
 Има някои неща, заради които веднага бих изгонила съпруга си и едното е побой.Не бих простила, не бих забравила и ще му разкатая фамилията за такова нещо.
 Какво от това, че имате брак и дете? Брака може да се разтрогне, а да търпиш заради детето е страшно тъпо според мен.
 Съчувствам ти за случилото се и ти пожелавам бързо възстановяване- физическо и психическо. Hug

Общи условия

Активация на акаунт