Цикъл след биохимична бременност

  • 3 188
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
За съжаление поредната ми ин витро процедура завърши с ранна загуба на ембриона.

11 ден от ембриотрансфера, кафеникаво зацапване, B HCG 25.89mUI/ml. Уринарен тест с виртуална  втора черта, ( цяла вечер ме мъчи ужасно главобилие и ставах да пишам през 1 час. )

Лягам  и почивам, с надежда да отшуми зацапването.

14 ден от ембриотрансфера уринарен тест с бледа черта но се вижда за разлика от предния тест. Явно нарастваше хормона.

16 ден от ембриотрансфера повторен тест в Медикус алфа 48.55mUI/ml.  Sad
Повторих теста в Писанец около 2 часа след това резултата 61.09 mUI/ml.

Уринарния тест със съвсем леко по-оплътнена втора черта, сравнена  с последния от неделя.

17 ден  от ембриотрансфера уринарен тест втората черта е бледа  но по-плътна от вчерашния.

18 ден  от ембриотрансфера повтарям тест в Писанец, за да  сравня  повишението от вторник. За съжаление е 10.56 mUI/ml.
Отново правя уринарен тест втората черта е вече мноооогооо бледа.

Спирам лекарствата в четвъртък. Днес е събота нямам МЦ.

Зная, че за съжаление се случва такъв неуспех.
При мен това е за  3 път да имам имплантация, завишение на хормона и след това неуспех.
При предните два пъти  цикъла ми идваше по-рано, вероятно заради по-ниските нива на B HCG в кръвта.

Обръщам се към момичетата, на които се случило да имат  биохимична бременност...

Колко дни закъснение имахте на  МЦ?

# 1
  • Мнения: 51
Здравей,миналия месец,имах 6 дневно закъснение,2 положителни теста.....и признаци на бременност. На 7-ия ден МЦ ми дойде,с доста по-силни болки и обилно кръвотечение.Бях в чужбина точно тогава,но след,като се върнах,веднага отидодх на лекар в клиника "Щерев".Нямаше нищо в матката....Не знам,какво се случи,днес е 28-ия ден от случката и ми дойде менструацията.Едва ли съм ти помогнала,съжалявам за случилото се,но другия път ще е успешно Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 716
Съжалявам за неуспеха ти. Sad
На мен след 12 дни закъснение и положителен тест ми дойде нормално, нищо нямаше в матката при прегледа.

Общи условия

Активация на акаунт