кредитна карта

  • 631
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 729
какви са условията за издаване на кредитна карта и вашето мнение за нея какво е    bouquet

# 1
  • Мнения: 2 556
Моето мнение е, че не искам да имам такава. Лихвите не са много приятни, доколкото знам и за себе си смисъл от подобна карта не виждам.

# 2
  • Мнения: 212
какви са условията за издаване на кредитна карта и вашето мнение за нея какво е    bouquet

Моя съвет е ако можеш да се докопаш до кредитната карта на мъжа си.
Иначе ако кредитната карта е на твое име е само набутвация. Както се казва "Най-добрата кредитна карта е чуждата такава"

# 3
  • Мнения: 46 492
Имаме 5-6, от всякакви банки, с тях плащаме в магазините, защото в доста случаи има отстъпки Simple Smile след това ги захранваме и така не плащаме никаква лихва Wink

Освен това работата ни не е на твърда заплата и съм спокойна, че ако има "лоши" месеци, няма да ни се налага да гладуваме Peace

... Лихвите не са много приятни, доколкото знам ...

При повечето няма никакви лихви за срок от 30-40 дни Peace
 

# 4
  • Мнения: 729
Имаме 5-6, от всякакви банки, с тях плащаме в магазините, защото в доста случаи има отстъпки Simple Smile след това ги захранваме и така не плащаме никаква лихва Wink

Освен това работата ни не е на твърда заплата и съм спокойна, че ако има "лоши" месеци, няма да ни се налага да гладуваме Peace

... Лихвите не са много приятни, доколкото знам ...

При повечето няма никакви лихви за срок от 30-40 дни Peace
 
  Да,точно заради тия"лоши" месеци искам кредитна карта,но въпроса ми беше не за или против,а какви са условията или по-точно казано как да се сдобием с такава.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 46 492
Тук можеш да сравниш условията при различните банки, после отвори сайта на съотвената банка и разгледай какъв е реда Peace

# 6
  • Мнения: 729
Благодаря,разгледах и разбрах,че няма да мога да извадя кредитна карта,понеже в момента съм на борсата,а съпругът ми не може да декларира доходите си.

Общи условия

Активация на акаунт