препарат за сухо пране

  • 1 971
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
здравейте
наскоро си купихме  бяла холова гарнитура,която стоварихме направо в новия ни дом,обаче при извършване на довършителни ремонтни работи,холовата гарнитура,макар и обвита в найлон,се е замърсила с прах и на места е доста мръсна.интересува ме има ли препарат за сухо пране на място,без да свалям и да пера цялата дамаска?
моля да ми препоръчате нещичко.. Hug

# 1
  • Мнения: 11
Ох и аз много се интересувам има ли такова чудо? PraynigАко някой знае да казва,много ще съм му благодарна   newsm26

# 2
  • Мнения: 4 970
Имеше едни препарати  във вид на пяна, които са за авто тапицерии.Преди време съм позлвала за колата, но  сега само гледам по щандовете и не смея да взема.Някой да препоръча конкретна марка Praynig

# 3
  • Мнения: 183
Аз съм ползвала такъв препарат, но беше преди 3 години, и не помня конкретната марка.
По същия начин, както при  desinkata_85, след ремонт, въпреки взетите мерки холната гарнитура беше "глътнала" прах.
Бях скептична към препарата, но свърши идеална работа.
Само пръскаш, оставяш да попие известно време и обираш остатъците със суха кърпа.

# 4
  • York
  • Мнения: 826
Астониш или нещо подобно се казва препарата, който използвах за тази цел. В черна апаковка беше.

Общи условия

Активация на акаунт