А в каква ваничка къпете бебето?

  • 946
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
Здравейте! Интересува ме в каква ваничка къпете бебчетата и коя е най-удобна и практична, особено ако къпането се прави само от 1 човек?

# 1
  • Мнения: 367
Взехме си обикновена със стойка ,за дъното купихме подложка.Къпя бебека сама и ми е доста удобна.Предполагам,че и анатомичните са хубави,но аз предпочетох класиката и съм доволна Peace

# 2
  • Мнения: 118
Нашата беше анатомична на Neo Nato. много съм доволна....

# 3
  • Мнения: 1 763
Нашата е обикновена. Моето дете в началото много се страхуваше от водата и за да не плаче, го премятах на едната си ръка през гърдичките, с другата го измивах. Само така беше спокоен. Когато стана на около три месеца, го слагах да ляга във ваничката и му придържах само главата. Но май не съм сигурна, че това е правилния избор, в смисъл с анатомична може и да е по-удобно.

# 4
  • Мнения: 89
Ние сме с анатомична и нямам проблем да къпя сама малкия. Много е удобна и за него. Разполага си се спокойно. За марка - не знам каква е, взехме я от Штъркела.

# 5
  • Мнения: 3 993
И ние сме с анатомична, на стойка - няма да ме боли гърба я  Simple Smile Ето такава е нашата, макар че не й знам марката, купихме я от Пигис хаус: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=35_37&products_id=115
Много е удобна и за нас и за бебка. Няма проблем сам човек да изкъпе бебето.  Peace

# 6
  • Мнения: 328
И нашата е така много съм доволна от нея  Peace
преди да си я взема тази бяхме с кажи речи обикновена,много не удобно държиш го,не можеш хубаво да го умиеш и т.н,бяха ми казали приятелки че тези анатомичните са не удобни да съм си взела обикновена и аз ги послушах но като порасна Теди много не удобно ми беше в тази обикновената.И везах от на мъжо вуйна му анатомична но отстрани до ръчичките нямаше това издаденото да се подпира ами само така като пързалка,пробвахме я и прецених че трябва да е с това отстрани за ръчичките че иначе постоянно се обръща в страни и може да падне а това издаденото не позволя.Много съм си доволна от нея и със стойка си я взех и все още си я ползваме  Hug Peace

# 7
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
къпехме се в съвсем обикновена вана и купихме шезлонг Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 66
Вземи си обикновена на стойка, но с подложка - бебетата растат страшно бързо, докато се усетиш и хоп- имаш си едно малко човече с характер, иска да пляска, да става, да пипа всичко, не се изхвърляй за анатомична!

# 9
  • Мнения: 493
Първата ни ваничка беше обикновена,купихме отделно стойка- за новородено до към 5 месеца е удобно,но след 5-тия месец ваничката ни идваше малка.Купихме голяма и анатомична-много съм доволна,а и за малкия е страшно удоволствие да се капе в нея. Peace

Общи условия

Активация на акаунт