Чухте ли за новия Windows 7

  • 5 319
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
Май малко се порадвахме на Vista, вече идва новият Windows 7! Вижте какво може - http://www.youtube.com/watch?v=_JCXqF9yfvg&feature=related

# 1
  • Мнения: 6 992
Честно си признавам, не бих си пипала монитора. Да не разчитат на мен като клиент  Laughing
На вистата, слава богу, не и се радвам. И тя не ме кефи.

# 2
  • Мнения: 207
Защо? Вистата е много по-добре от XP! То изглежда вече дървено, да не говорим за Windows 98, ME и NT.
Това за монитора и аз не бих го направила! Touch дисплеят винаги ме е дразнил, имам чувството, че страшно се омазнява, както и покритието пиано лак на телефоните и лаптопите.
Но иначе обичам да експериментирам с нов софтуер  Mr. Green Mr. Green   

# 3
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
 то това май не е за чуване, а за гледане  Laughing

подобно видео гледах преди около 2 години.
майкрософт не могат да ме спечелят с визуализации, които изискват все повече РАМ Wink


в момента хитът е E-Book "Kindle" Simple Smile
електронна книга, която разнасяш със себе си  Laughing
в Европа я представиха преди няколко дни на Панаира на книгата във Франкфурт...



съгласна съм с Еовин за Вистата Laughing

# 4
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Аз като един средностатистически потебитил хич не се вълнувам от новите ефекти, анимации и прочие глезотии във всещи следващ уиндоус. Интересува ме само да ми работят останалите програми с него. Всеки нов уиндоус заема все повече място, иска все повече ресурс ..... а екстрите не са ми от особена полза.... и тъч скрийн не ми трябва .... изобщо аз съм консерва  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 207
Аз съм с 64 битовата виста и е страхотна! Все пак трябва да гледаме новите технологии!
А сега са хит eee pc! Много са удобни и са  по-малки от формат А4! Събират се в офис чанта!

# 6
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Все пак трябва да гледаме новите технологии!

прави разлика между новите технологии и маркетинга Wink
ако не можеш да използваш максимално тази 64 битова Виста, се чудя за какво ти е?
да и се радваш, че е шарена ли?
също толкова тъпо е да вземеш двуядрен процес и да го товариш на 5% от възможностите му, само и само да си в крачка с новите технологии Peace

# 7
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Аз съм с 64 битовата виста и е страхотна! Все пак трябва да гледаме новите технологии!
А сега са хит eee pc! Много са удобни и са  по-малки от формат А4! Събират се в офис чанта!
Хм, никога нямаше да се сетя да сложа определение "страхотен" за софтуер.... новите технологии ги "гледам", но не ги ползвам ако не ми трябват  Wink

ril4eto, ти явно доста се впечетляваш от нови технологии, та ти пожелавам да пипнеш и на живо, това което ни показа   bouquet

# 8
  • Мнения: 207
Е, разбира се, че който не използва такива неща, не е нужно да си товари компютъра излишно! Ние със съпруга ми сме едни от първите потребители на Виста - от март миналата година - първо бяхме с 32 битова, а после, той като компютърен маниак, сложи 64 битовата.  Той е любител на Crysis и за да изглежда идеално, й е необходим здрав windows.       
Но всеки си има мнение! Едни се впечатляват от технологии, други от клюки, а трети от красота! Животът е шарен!

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не вижда с какво ще повиши производителността на труда ми тези нови технологии ... и виста не помага за това ... ХР си върши перфектна работа.
иначе имаше един лаф "луд на шарено се радва"

# 10
  • Мнения: 22 412
Виста категорично не ми харесва. А това, че ХР изглеждало вече дървено - голям майтап, такова определение за ОС не бях чувала скоро. )))
Мога да кажа само едно, че хората, които скачат от една версия на друга изобщо не са запознати нито с възможностите на предишната, нито пък ще изучат тези на следващата. Та не виждам какво се радват на нещо, като в общи линии гледат само картинки.

# 11
  • Мнения: 207
не вижда с какво ще повиши производителността на труда ми тези нови технологии ... и виста не помага за това ... ХР си върши перфектна работа.
иначе имаше един лаф "луд на шарено се радва"
Напротив - с Виста се работи по-лесно като свикнеш! Все едно да твърдиш, че MS Office 2003 е по-добър от 2007!  

# 12
  • Мнения: 207
Виста категорично не ми харесва. А това, че ХР изглеждало вече дървено - голям майтап, такова определение за ОС не бях чувала скоро. )))
Мога да кажа само едно, че хората, които скачат от една версия на друга изобщо не са запознати нито с възможностите на предишната, нито пък ще изучат тези на следващата. Та не виждам какво се радват на нещо, като в общи линии гледат само картинки.
Брей, с ХР работя от 2000 г., откакто се появи на бял свят! И не съм запозната с него - така ли! Ти изобщо работила ли си с друго освен с него?

# 13
  • Мнения: 207
Имайки предвид възможностите на днешните хардуерни елементи, а също и на все още предстоящото преминаване към 64-битови компютри, Windows Vista предлага много по-добра поддръжка от ХР. Новият Windows дава основа за много високопроизводителни приложения, които никога не биха могли да бъдат написани за ХР. Когато се появи първият 64-битов софтуер, Vista би трябвало да се превърне в много по-съществен и убедителен ъпгрейд, отколкото е сега.
Версията Ultimate е предназначена главно за феновете на Windows, хардуерните ентусиасти и професионалните потребители, които искат да разполагат с пълната функционалност на новата Vista. Към това число спада опцията Complete PC Backup, а също и заключването на твърдия диск Bitlocker. За закупуването на Ultimate Microsoft ще награди потребителите със специални екстри, които ще им бъдат предложени за безплатно сваляне. Допълнителен бонус: собствениците на Ultimate получават и 32-, и 64-битовата версия в пакет, а към тях и достъп до езиковите пакети за операционната система.

# 14
  • Мнения: 22 412
Виста категорично не ми харесва. А това, че ХР изглеждало вече дървено - голям майтап, такова определение за ОС не бях чувала скоро. )))
Мога да кажа само едно, че хората, които скачат от една версия на друга изобщо не са запознати нито с възможностите на предишната, нито пък ще изучат тези на следващата. Та не виждам какво се радват на нещо, като в общи линии гледат само картинки.
Брей, с ХР работя от 2000 г., откакто се появи на бял свят! И не съм запозната с него - така ли! Ти изобщо работила ли си с друго освен с него?

Не говоря конкретно за теб, хайде не приемай думите ми толкова лично.
На единият комп съм с ХР, на другият с Виста, имам база за сравнение, казвам, че на мен лично не ми харесва и не виждам нещо по-добро в нея. Има няколко неща, които те улесняват, но всичко останало са картинки.
Най-много ми харесва Windows 3.11  Grinning

ril4eto, а това последното от собствен опит ли го твърдиш, или го копна от някоя рекламна статийка за Виста. )))

Общи условия

Активация на акаунт