Някой ползвол ли е коса под наем за повод?

  • 7 545
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
 Питането ми е конкретно за Дима стил. Порових се из сайта им обаче ме е срам да отида да питам на място Confused Иначе косите изглеждатмного хубави, гъсти и огромни. Пише че се плаща наем за 24 часа 50 лв, но при наемането трябвало да се остави  и пари равни на стойността на цялата коса, като при връщането и ти ги давали обратно Rolling Eyes Изрично пише, че косите не бива да се подстригват и боядисват, което ми е повече от ясно. Обаче тая коса все пак ще претърпи метаморфози, най-малкото ще има доста лак по нея за да ми я оформи фризьора. И се чудя това взимане на цялата стойност предварително дали не е някакъв начин за допълнително плащане. Защото аз как точно ще я възвърна в първоначалната и форма като трябва да отида да я върна Rolling Eyes Нито знам с какво ги третират, нито с какво ги изправят...
 Някой ще помотне ли със съвет?
 много съм боса в областта на изкуствените коси. не съм го решила, но обмислям варианта и не м се иска да е от случаен фризьорски салон, където да се чудя косата коса ли е или кече  Mr. GreenСлавчето се опитаваше да ме ограмоти, но уви  Laughing

# 1
  • Мнения: 1 081
Най-добре провери на място  Peace
В крайна сметка не отиваш просто да си губиш времето, за да ти е неудобно...
Аз си имам една опашка / не цяла перука /, и ми върши идеална работа, не личи изобщо, че не е моята коса-дълга е на къдрици и е много обемна, така, че може да помислиш и върху този вариант !  Peace  Hug
А какъв е повода все пак?  Crazy

# 2
  • Мнения: 1 885
Провери на място. Най-вероятно ще ти вземат и за да ти направят прическата, а после ще се оправят с косата.
Иначе има и и евтини коси, които се продават...между 130-180лв. Аз съм купувала за 180 и е хубава. Не по-различна от тази за 400.

# 3
  • Мнения: 5 103
Като ще я вземеш под наем, от Дима стил нека и те да ти направят прическата, след като свалиш косата/предполагам са на щипки/ на другия ден се измива, подсушава и е пак в първоначална форма.

# 4
 Питането ми е конкретно за Дима стил. Порових се из сайта им обаче ме е срам да отида да питам на място  Иначе косите изглеждатмного хубави, гъсти и огромни. Пише че се плаща наем за 24 часа 50 лв, но при наемането трябвало да се остави  и пари равни на стойността на цялата коса, като при връщането и ти ги давали обратно


а как така после ти ги дават обратно ?

# 5
  • Мнения: 4 785
Да аз съм взимала коса за повод и първо бях се насочила към Магама - там принципа е същия, плащаш си наема на косата и оставяш пари за равностойността на косата (все пак ако не я върнеш - поне да си я платила, нормално е, или пък ако я повредиш  Peace), после ти връщат парите, които си оставила за косата.

Само, че аз отидох при моята фризьорка и срещу 90 лв. и взех косата + прическа, като не ми даде точно 24 часа да я върна - ми когато мога тогава - аз я върнах на другия ден, че не ми трябваше, а тя и не ми взе пари за косата, защото се познаваме - но когато взимат непознати..... няма нищо странно, че ви искат пари за косата отделно от наема.

Общи условия

Активация на акаунт