Поръчвал ли е някой от сайта на paolo boticcelli?

  • 5 059
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 369
Много се извинявам ако е имало подобна тема,но с търсачката не открих нищо.
Дайте ми съвет относно артикулите на Паоло Ботичели- качество и др.Някой давал ли е поръчка?Писах им на сайта - но нямам отговор. newsm78

# 1
  • Мнения: 2 388
Не съм, но искам да ти кажа само, че предложените артикули в сайта нямат много общо с това, което се предлага по магазините.
Имам чувството, че са някакви доста стари модели и явно не успяват всяка седмица да си "презареждат" сайта. Горе-долу веднъж седмично е зареждането по магазините им.

# 2
  • Мнения: 369
Благодаря - не знам как мога да видя модели те?Толкова много искам нещо от тях.
  bouquet
Искам ботушки  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 388
Нямате ли магазин във вашия град?
Аз за съжаление забелязвам тенденция в намаляване на качеството им, както и предлагане на много модели от изкуствена кожа. Моналата година по-малко, сега повече. Tired
Това ме спира вече втора година да си купя нещо от тях. Преди това всяка година се обзавеждах с поне един чифт от тях. Бяха ми в перфектно съотношение цена- качество.

# 4
  • Мнения: 45
здравей,
незнам какви са моделите им в сайта,нови или стари,но поръчах за детето два чифта ботуши.
Доволна съм.И от качеството и от бързината на доставката.

# 5
  • Мнения: 196
http://www.paolobotticelli.com/bg/list/index/act/sub/id/73/index.html са този сайт ли става на въпрос ,аз съм харесала една чанта от там Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 369
http://www.paolobotticelli.com/bg/list/index/act/sub/id/73/index.html са този сайт ли става на въпрос ,аз съм харесала една чанта от там Heart Eyes
За точно същият сайт.Има малко модели и определено ми харесват.  bouquet
Коя чанта харесваш?

# 7
  • Мнения: 369
здравей,
незнам какви са моделите им в сайта,нови или стари,но поръчах за детето два чифта ботуши.
Доволна съм.И от качеството и от бързината на доставката.
Как изглеждат ботушките наживо?  bouquet

# 8
  • Мнения: 369
Нямате ли магазин във вашия град?
Аз за съжаление забелязвам тенденция в намаляване на качеството им, както и предлагане на много модели от изкуствена кожа. Моналата година по-малко, сега повече. Tired
Това ме спира вече втора година да си купя нещо от тях. Преди това всяка година се обзавеждах с поне един чифт от тях. Бяха ми в перфектно съотношение цена- качество.
Магазин нямаме.Много искам нещо новичко  bouquet

# 9
# 10
  • Мнения: 557
Взех си обувки оттам за сватба ,на която издържаха и токчетата и капачетата.
В магазина в София има доста намаления ,за качеството не знам ,една приятелка си е взела ботуши от Бургас миналата година и е много доволна.

# 11
  • Мнения: 369
И аз харесах точно тази - черно!И се замислям... Peace а ботичките кой са?

# 12
  • Мнения: 196
http://www.paolobotticelli.com/bg/product/index/id/450/index.html ето тези ,но чесно казвано за обувки без да съм ги пробвала не смея да поръчвам Thinking

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 101
Взех си преди около месец едни боти оттам. Засега нямам никакви проблеми. Днес пак ходих до магазина, защото ботите са зелени , а не намерих подходяща чанта по другите магазини. Оказа се че от четири цвята само зелената е свършила Tired Мисля да си я поръчам чрез интернет, но пък сигурно няма да ми признаят отстъпката. Като цяло мисля че нещата са им хубави, а почти всичко  което видях в сайта го има и в магазина.

Общи условия

Активация на акаунт