помогнете разчитане на тест за хламидия

  • 980
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Вчера ходих на на лекар, защото от 5 месеца се бебеправим с моя мъж, но онези две чертички все ги няма и ги няма.Уж всичко беше на ред на видеозона....но после при прегледа #Crazy докторката ми каза неща от които полудях.Матката ми била изместена в ляво, имала съм срастване на десния яйчник и съм имала някаква инфекция в малкия таз.Прати ме на изследвания....взеха ми вагинален секрет и венозна кръв за хламидия.
Мили момичета от бг-мама моля помогнете видях си в интернет резултата за хламидия пише 3АЕ правили са ми го с тест ELISA.незнам какво означава, а съм на лекар чак в сряда.дотогава ще съм newsm78 се побъркала от мислене.И също мислите ли че това срастване е голяма пречка за бебе.? благодаря Ви

# 1
  • до морето
  • Мнения: 494
Виж какви са референтните стойности на теста, от тях можеш да се ориентираш за твоя резултат

# 2
  • Мнения: 491
  Не винаги са дадени референтни стойности, зависи къде е правен теста.

# 3
  • Мнения: 3 011
Ако искаш дай линк към страницата на резултата ти или опиши всичко какво пише там!

# 4
  • Мнения: 6
Ами добре сега всичко ще опиша супер подробно имам 3АЕ което не знам какво е, изследването е правено във лаборекспрес 2000 варна.та значи пише точно следното серология хламидия trach-Ig G antitela Elisa -3АЕ има и следните референтни стоиности <9.0 отицателен;(9-12 гранична); >12.0 пол  по тях излиза май че е отрицателен ама какво ли е това -Ig G излиза че маи е само някакъв определен вид хламидия и какво ли е АЕ не съм сигурна.Вие как мислите.И моля някои ако нещо знае за срастване на яйчника да пише.Тя докторката нищо не каза, каза като станат изследванията, че ще говорим....ама немага да чакам повече.А имам час чак за сряда

Общи условия

Активация на акаунт