Какво искате да има в едно женско списание

  • 4 450
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Понеже работя в тази област, ще ми е много интересно и полезно да споделите какво бихте искали да четете и гледате в едно женско списание - повече интеврюта, повече клюки, повече "надничания" в света на известните или не чак толкова "звездна" информация - може би повече практични съвети за прическа, поддържане на външния вид, мода (и модата в какъв вид - шопинг предложения или по-класни фотосесии с дрехи, които стоят добре на моделите, но ние никога не бихме си купили), рецепти, съвети от психолози, или пък може би са ви най-интересни любопитните материали по някаква тема от типа на тези на Ваня Щерева или на Драго в ЕВА?

А може би имате съвсем други очаквания от женските списания?

Наистина ще ми е много интересно да науча какво иска да чете съвременната българка.

И благодаря предварително за отговорите ви   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 448
Голи мъже, които да не са гейове манекени, а истински лъхащи на секс мъжки екземпляри.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 195
за такъв вид проучвания, не се ли заплаща доста солено на фирма да ти достави инфо за общественото мнение Rolling Eyes
и защо пита - просто разгледай форума, та той е най - доброто женско списание, което някога съм чела Peace

# 3
  • Мнения: 1 111
 Скоро си купих Мода, на стотина страници имаше-нямаше три що годе интересни статии.. . Rolling Eyes пълна боза, само реклами, то ясно че без тях не може, ама само пълнежи.
 Интернет направо им изяде хляба на модните списания, и не само на тях де. hahaha

# 4
  • Мнения: 2 479
Голи мъже, които да не са гейове манекени, а истински лъхащи на секс мъжки екземпляри.  Mr. Green
Подкрепям с две ръце. Crazy

# 5
  • Мнения: 1 111
А да, Чут Чут е права, маса пари се изливат за проучвания, то ако ставаше така както я мислиш ти....

# 6
  • Мнения: 686
Някъде наоколо имаше тема за негативизма... И той е нещо, което безплатно витае из този форум за съжаление!

Не пускам тема, за да спестя пари за проучване. Считам хората, които срещам тук, за съмишленици и приятели. А когато ти е интересно мнението на приятелите ти, трябва ли да им платиш, за да го споделят. Кой знае, може би в този абсурден, вълчи свят и това да е нормално вече.

Моля за мненията само на онези от вас, които с удоволствие ще ги дадат. Благодаря!  Hug

# 7
  • Мнения: 2 401
Аз искам грозни жени, та да ми вдигат самочувствието.  

# 8
  • Мнения: 5 468
Аз искам грозни жени, та да ми вдигат самочувствието. 
Joy Joy Peace и аз!

# 9
  • Мнения: 686
Аз искам грозни жени, та да ми вдигат самочувствието. 
Joy Joy Peace и аз!

Никога не ми е хрумвало, но идеята е велика!  Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 647
ако на минзухара ще й помогне, нямам нищо против  Tired

# 11
  • София
  • Мнения: 38 202
Абе едно е негативизъм, друго е да те правят на балък.
Женски списания чета много преди да почнат да излизат на български.
Имам тонове и торби от тях.
И са ми все едни и същи.
Космото даже сякаш си въртят едни и същи статии!
Имаме си Форума тука - и за клюки, и за мода, и за съвети!

Вече имам други приоритети къде да дам 5 лева. Това е!

# 12
  • Мнения: 4 195
mili с този номер и аз утре мога да снеса уникална за фирмата ни информация на маркетинговия ни отдел Peace

# 13
  • Мнения: 2 401
ако на минзухара ще й помогне, нямам нищо против  Tired

Какво нямаш против бре? Да  помогнеш на самочувствието ми ли?

# 14
  • Мнения: 4 841
Не купувам женски списания откакто станах на... абе, доста отдавна беше. И като гледам изобилието по витрините, направо се чудя кому е нужно още едно?

Общи условия

Активация на акаунт