'БАБИНА ДЕВЕТИНА' ЗА АКНЕ И БРЪЧИЦИ??

  • 643
  • 3
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ  МАМИ И МОМИЧЕТА. НАДЯВАМ СЕ ТАЗИ ТЕМА ДА КАСАЕ И ДРУГИ КАТО МЕН. ИСКАМ ДА ВИ ЗАПИТАМ - ЗНАЕ ЛИ НЯКОЙ НЯКОЯ БАБИНА ДЕВЕТИНА ИЛИ ЕФИКАСНО СРЕДСТВО ЗА БРЪЧКИ ПОД ОЧИТЕ И ЗА ПЪПКИ  #Crazy Rolling Eyes Twisted Evil. СЛЕД БРЕМЕННОСТТА МИ ИЗЛЯЗОХА ДОСТА ПЪПКИ И НЕ ИСКАТ ДА МИНАВАТ ...УЖАС, ХОДЯ НА КОЗМЕТИК, ПАК НИЩО, МНОГО МИ Е ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖАТА.  Confused Confused Cry. ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА ОБМЕНИМ ОПИТ  Simple Smile Grinning

# 1
  • Мнения: 1 885
Не е бабина "девитина", но "Зинерит" ги трепе до крак поне при мен. И после нямам пъпки 1-2 години.
За бръчиците  - околоочен крем, не търкаш с памук докато си триеш очите, никакво миене със сапун! Прави си леки парни бани и после обличай с хладка вода Simple Smile Нанасяй крема само с потупвания, не си търкай очите, не дърпай клепачите ако нанасяш молив или слагаш лещи. Пий повече вода и не яж много боклуци Simple Smile

# 2
Не е бабина "девитина", но "Зинерит" ги трепе до крак поне при мен. И после нямам пъпки 1-2 години.
За бръчиците  - околоочен крем, не търкаш с памук докато си триеш очите, никакво миене със сапун! Прави си леки парни бани и после обличай с хладка вода Simple Smile Нанасяй крема само с потупвания, не си търкай очите, не дърпай клепачите ако нанасяш молив или слагаш лещи. Пий повече вода и не яж много боклуци Simple Smile



А с какво да си чистя грима, аз винаги с памук и тоалетно мляко около очите, а "Зинерит" пробвах, но многоогого ми суши кожата, а ми казаха да не слагам крем след това. Направо ми става все едно  че ще ми се напука цялото лице, абе кошмар...

# 3
  • Мнения: 1 885
Може да се слага крем след това, но щом не ти помага значи не е за теб. Пробвай с крема на Биотрейд против акне.

Иначе единия вариант е да измиваш с бебешко олио очите и след това с пяна за грим  (за да не ти с еподуват от мазното на олиото)

Има и друг вариант -  слагаш един диск памук точно под окото и с друг леко да търкаш само надолу по посока растежа на миглите. Така не разтягаш кожата под очите.

Общи условия

Активация на акаунт