Стара Загора 57 - Няма пари и за на петела гащи дори...

  • 30 189
  • 287
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Здрасти...!

Ха сега ударете едно рамо и на мен...

Официален мъжки костюм под наем... Определено не съм чул за те такъв петел у нашиот град...

Само да ви кажа, че в Сватбен Комплекс Галина не дават, а в сватбен салон Стелина нямат нищо мъжко... И никога не са имали... Както ми натъртиха и аз бях озадачен... Wink

Херо, не става на Сержът, за мен е...

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 17:26 от Ekcnpec

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Тюу..язък Twisted Evil
Освен да ти дам моя.... Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 448
Ей, подсети ме, че преди амнайсе години аз се омъжих с рокля под наем.  Laughing
Верно, че за мъжете не дават, може би само фракове, щото се предполага, че се ползват рядко.  Laughing

# 3
  • Мнения: 619
Чак сега се наканих да погледна форума...
Експри,не мога да помогна за костюм.Разбра ли се с Ники Колев?
Живе,нямам време,скъпа.Излизам след малко,но не при Експри...Явно ипей ще почака още малко и ще си отида в ДСК...

# 4
  • Мнения: 284
Експрес и другите ,които се включиха,благодаря за подробния отговор   bouquet

# 5
  • Мнения: 6 243
Няма мъжки костюми под наем, Дидо. В Операта има тоалети като за теб, ама ще приличаш на Цезар  Mr. Green

Ако мислиш че е вариант, глътни корема и ще ти дам костюм на Милото.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Експри кума ти няма ли бе...поне сте един габарит.

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
помня за една сватба от пловдив се наложи да вземе младоженецът фрак ....

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Да ви се оплача един ни забърса вратата на колата докато закопчавахме децата и сега мъж ми пише ли пише в КАТ, направо побеснях, както и спря по- надолу тоя, добре поне че остана.
За костюм и аз не мога да помогна. Туй то, отивам да къпя децата.

# 9
  • Мнения: 280
Дидо,ако не ти стане костюма на Милото на Хапката,свиркай,ще ти дадем на Стефан.Два сигурно ще ти станат Wink

Таничка,пак хубаво,че на вас нищо ви няма.Колата застрахована ли е?

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Танче да не е един с червен опел...щото преди няколко дена същия забърса приятелката ми между нашата кола и неговата и тя с тялото си огъна Лагуната. Познай какво чудо е било Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 9 481
Експри и аз като Хапката се сетих за гардероба на Операта и театъра Laughing
Освен да прескочиш до Пловдив/Асеновград Thinking

# 12
  • Мнения: 6 243
Дидо, какъв е проблемът? Ти ходиш с костюми на работа, нещо по-специално ли ти трябва?

# 13
  • Мнения: 426
Експри, като няма под наем дай размери да ушием. Толкова форумки тук, все ще го спретнем, пък и без пари ще го направим.

Заглавието на темата е мноогооо готино.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Уф, бях си поръчал, в една фирмичка... Оказа се, че плата от който трябваше да се ушие, свършил... Ма нейсе, даже и не им се ядосах... Grinning

Костюма ми трябва за утре вечер... Официален коктейл по случай десетгодишнината на клона... На който коктейл ще са собствениците на банката, изпълнителните директори, целия управителен съвет и още маса важни клечки... Освен всичко друго, част от "клечоците" и на нашия град ще са там - кмет, областен, директор затвор, шеф данъчно, мастити бизнесмени и прочие... За там исках... Костюмите, с които ходя на работа са за мен ежедневни, като такива ги възприемам... Исках да намеря нещо по-официално... Обаче е нъцки... У Зарата просто нЕма...

Благодаря ви от сърце за предложенията... Обаче нито в костюма на Милото ще се нацириликам, нито в костюма на Стефи... Я сум си слон, бре... Като расъл, расъл, расъл... Ама не само на акъл, ами и на гъз, и на кръст и на всякакви други телесни органи като шкембе, мъжки дръжки и бедра...
Но наистина ви благодаря...!

Ще съм си с "ежедневния", няма начин... Поне ми е по мярка...




П.С. Днес банда изпечени мошеници са "ужилили" баба ми с 1500 лева... Познатата схема на телефонно обаждане с разплакан син/дъщеря, блъснал някого, той умрял дай пари да го оттървем иначе 6 години ще лежи в затвора... Предупредете всички възрастни покрай вас, да не изгорят... За най-сигурно, приберете им парите... Wink Дежурния офицер ни каза, че на ден имат поне по 10 обаждания за такова нещо и по двама-трима изгорели... Бил впрегнат голям ресурс по този проблем, защото "шетали" из цялата страна, но пари да не сме чакали...

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 00:22 от Ekcnpec

Общи условия

Активация на акаунт