Прически

  • 5 902
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 980

Как избирате прическата си ,дали се водите от модата или ваш идол.
Въобще съобразявате ли се с дадената прическа или я правите защото е модерна.
По какви прически си падате,стандартни - лесно подържащи се или атрактивни.
смесвате ли стиловете за да направите една дадена или бягаме с някоя снимка под ръка при фризьорката си искаме 1 към 1 да ни направи........
Дали ще е дълга, къса.................къдрава,чуплива права с плитки.......руса,черна,червена,кафява ..........та дори и цикламена, с кичури без ............и още куп въпроси може да си зададем.

Темата ми е продиктувана от това ,че искам да допринеса свежест във външния си вид (капка промяна) рових се около 4 часа и така и не си харесах прическа ,но пък намерих комбинация ,която трябва да се съедини Laughing
1.от тук взимам формата (мацката със синия сутиен) :
2.от тук бритона:
и от последната кичурите :
п.с.извинявам се ако има такава или подобна тема

# 1
  • Мнения: 1 885
Обичам разнообразието във формата, преди обичах и в цвета, но вече не мога да си го позволя, че много изтощава косата.

Най-голямо разнообразие мога да постигна със средно дълга коса и удължена на щипки коса. Някой ден ще пусна снимки на всички прически, които могат да се направят... да изглеждат къси или дълги, къдрави или прави. Разнообразието е огромно. Мисля, че мога да съм с нова прическа поне 1-2 месеца всеки божи ден.

# 2
  • Мнения: 2 110
Темата ти е страхотна ! Всяка жена в определен период от време иска промяна ! Добре е да се съчетае промяната с нещо качествено !
Аз много обичам да правя промени с косата си ! За съжаление незнам аз ли не обяснявам добре или фризьорките не разбират ! Носила съм и снимки и пак ме подстригват по един и същи начин.Казват ,ау каква хубава къдрава коса и започват "фрас-фрас" с ножицата свалят 15см. ,етажират я жестоко и .....после чакам 3-4 месеца да порасте.

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 14:41 от si-si

# 3
  • Мнения: 301
Цитат
ау каква хубава къдрава коса и започват "фрас-фрас" с ножицата свалят 15см. ,етажират я жестоко и .....после чакам 3-4 месеца да порасте.
Ах,какво съвпадение.И при мен е същото .Явно с къдравата коса си им е проблем на фризьорите Hug

# 4
  • Мнения: 93

Харесват ми подобен вид прически. Е, цвета е слабо казано крещящ, но пък формата е супер. Особено след това като я стилизирам с пяна или лак. Скоро гледах в един клип едно русо момиче с подобна прическа, само че бакенбардите й бяха филирани и по-дълги от останалата коса. Беше руса. хехе, кога ли ще си дръпна и аз един блондор  newsm78  Joy

# 5
  • Мнения: 728
Обичам разнообразието във формата, преди обичах и в цвета, но вече не мога да си го позволя, че много изтощава косата.

Най-голямо разнообразие мога да постигна със средно дълга коса и удължена на щипки коса. Някой ден ще пусна снимки на всички прически, които могат да се направят... да изглеждат къси или дълги, къдрави или прави. Разнообразието е огромно. Мисля, че мога да съм с нова прическа поне 1-2 месеца всеки божи ден.

Пускай снимки за нетърпеливите! Hug

# 6
  • Мнения: 1 629
харесва ми, но е твърде скандално за моя характер и ако някой роднина ме види така Shocked ше помислят, че съм се чалнала.

това е жестоко и много го искам, но такъв бретон не могат да ми направят никъде, вече два пъти си правя неуспешно.


 това също много ми харесва, бих искала леко къдрава коса като тази, но едва ли някъде ще мога да задържа и една къдрица Confused

# 7
  • Мнения: 2 414
Напоследък съм луда по тази прическа.Мисля за аа да си  направя-само трябва да намря добър фризйор,защотото не ми се струва лесна.


 Crazy

# 8
# 9
  • Мнения: 93
Момичета, вижте какво открих току-що: http://www.hair-styles.org. Започвам да ровя  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт