Проблем с матката след раждане

  • 1 056
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 153
Дъщеря ми се роди преди почти 2 месеца. Вчера бях на профилактичен гинекологичен преглед. Лекарят каза, че матката ми не се е свила, че има някаква течност и че вижда нещо в нея, което прилича на бебе, но не може да е бременност.
С малката се кърмим и затова той каза, че предпочита да не ми дава лекарства, тъй като са несъвместими с кърменето. Каза ми да му се обадя след 2 месеца и да му покажа снимката, която разпечата. А ако междувременно почна да кървя продължително да му се обадя веднага.

Четох в Интернет, че след раждане лохиите престават между 3-та и 5-та седмица. А при мен текат от време на време.
И сега се чудя дали да не потърся някой друг лекар. Не знам какво може да е това. Опасно ли е. А и не знам към кого да се обърна.
Дали да не изчакам 1 месец и да отида пак...
Това е 3-то ми секцио и по време на него имаше усложнения. Но какви и какво е станало - не ми казаха.
В епикризата ми пише стандартните неща.

Може ли да ми препоръчате добър лекар в София?

# 1
  • Мнения: 200
Според мен не чакай а веднага се консултирай с друг специалист. От това което си написала едва ли профаните тук може да ти дадем компетентен съвет. Успех.

# 2
  • Мнения: 4 153
Но кой? Обикновен гинеколог или някакъв друг лекар?

# 3
  • Мнения: 1 547
Обикновен гинеколог с добър ехограф.
Това с лохиите не е необичайно - на мен ми текоха 3 месеца, а всичко друго ми беше наред.

Погледни мнения за добри диагностици. И добри хора.

Дано всичко с теб е наред!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Аз бих потърсила лекаря, който ми е направил секциото.  Thinking Ако не за друго, поне да каже какви усложнения си имала по време на операцията.

# 5
  • Мнения: 47 981
Обърни се към лекар с голям опит, в някоя от големите АГ болници.Те имат опит, което е доста важно.

# 6
  • София
  • Мнения: 12 554
Отивай на лекар. Препоръчвам ти две лекарки - д-р Елица Иванова, която следеше бременността ми. Тя работи в 17-та поликлиника на Театър София и д-р Красимира Жекова в Окръжна болница-София - шеф на родилно отделение.

Общи условия

Активация на акаунт