Комплексари ли?

  • 3 767
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Лиске, не си ли изби комплексите най-после?
Това съчини вчера една дама. Попитах я точно
кои, та да наблегна на изкореняването им. Ама
и досега нямам отговор, та реших, че всъщност
нямам комплекси. Човек ли съм тогава, не съм ли.
Да ви призная под секрет, сещам се обаче за два.
Пея фалшиво, но пък избивам, като говоря вярно.
Имам огромни гърди, но ги крия зад хубав сутиен.

Кои са вашите комплекси? Имате ли? Как ги избивате?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
Комплекс ми е добре развития нарцисизъм...

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ех, не им мината модата на тия комплекси.  Laughing Няма да забравя една шопска баба, много възмутена, която викаше на един дядо: "Целийо си у комплекси!". А дядото (ухилен): "Кога бех млад, само един комплекс те интересуеше."  hahaha
П.П. Де да знам, Лиске.  newsm78 Не съм по дълбоките себеанализи (и анализи Laughing). Каквато съм, такваз съм.  Blush

# 3
  • Мнения: 24
Лиске, "комплекс", "комплексар" са тотално демодирани термини, които бяха в употреба в края на 80-те и началото на 90-те....ама ти тва от де ще го знаеш, като си загубила връзка с живия български език и единствено в самотните, студени, берлински нощи, докато касетофончето тихо припява песни на Слави Трифонов, рониш тежки емигрантски сълзи...нихт вар?

Сега на мода са кратките, просъскани определения като: "нещастник", "цървул" или "прошляк"...както и вталените кашмирени палта до над коляното....кафяви естествено! Но вие това си го знаете, нали?

# 4
  • Мнения: 101
Имам комплекс за фигурата си, както може да се предполага за една жена. Ама не го избивам, по-скоро ме кара да изпадам в депресивни състояние, обаче определено не си позволявам да страдат други хора щото имам някое кило отгоре, те не са ми виновни.

# 5
  • Мнения: 3 447
Ех, не им мината модата на тия комплекси.  Laughing
Комплексите са като недоклащането, евъргрийн обида  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
Имам комплекс за фигурата си, както може да се предполага за една жена.
...

Този се избива с повечко белгийски шоколад.

# 7
  • Мнения: 2 448
Това, че не съм си самодостатъчна. Това, че се чувствам щастлива само, когато мога да се огледам в нечии очи и да усетя, че съм специална за човек, когото обичам ... Това, че имам нужда да показвам любовта си и не мога да си кажа, че аз съм всичко, което ми трябва в този свят.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ей, и комплексите си превърнахте във фукня, евала!  Laughing

# 9
  • Мнения: 14 486
аман от клишета

# 10
  • Мнения: 3 447
Ей, и комплексите си превърнахте във фукня, евала!  Laughing
Joy
Давай, давай, и ти можеш  Laughing

# 11
  • Мнения: 4 300
И аз като Василиса не се замислям особено.
Когато бях малка исках да имам сини очи и руса къдрава коса, мносго страдах, още повече, че братовчедка ми имаше всички тея благинки. А аз бях циганче. Пораснах обаче и забравих.
Имам много недостатъци и не мога много неща, но някакси не съм се комплексирала май. Какво от това, че пея фалшиво? Милото толкова се забавлява с акапелата ми на Always, не знам дали има друго нещо, с което бих могла да го развеселя толкова.

# 12
  • Мнения: 305
Лиске, не си ли изби комплексите най-после?
Това съчини вчера една дама. Попитах я точно
кои, та да наблегна на изкореняването им. Ама
и досега нямам отговор, та реших, че всъщност
нямам комплекси. Човек ли съм тогава, не съм ли.
Да ви призная под секрет, сещам се обаче за два.
Пея фалшиво, но пък избивам, като говоря вярно.
Имам огромни гърди, но ги крия зад хубав сутиен.

Кои са вашите комплекси? Имате ли? Как ги избивате?
Еееей, Лисе...
Винаги съм подозирала баща си за определени забежки, макар, че огромните гърди ми идват по майчина линия...
А и пея фалшиво с правилна дикция...
А ако се окажеш и възпълничка брюнетка с апетит за половин Китай - то нек' си споделим комплексите, сестро  Hug

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Давай, давай, и ти можеш  Laughing

Ми цяла тема пуснах за плюсовете на безсексието.  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 3 099
Като малка много страдах, че ми е тънък глезена... После се осъзнах, де. Явно всичко е въпрос на възприятие.

Общи условия

Активация на акаунт