Пиете ли фолиева киселина без бременност - 2 част.

  • 91 673
  • 750
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
И като начало на темата ще постна на Прити питанката тук защото съм на нейното мнение.

Темата стана огромна!
Искам само да кажа, че ми е много странно как жени, които твърдят, че желаят дете от цялото си сърце са готови да жертват здравето и дори живота му, като си търсят извинение да не пият фк с няколко натрупани килограма, с това, че са забравили, че мъжа им е в командировка и т.н. - момичета това е безотговорно от ваша страна!



тема 1 част

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Преди малко изказах мнение.Сега просто се записвам  Wink

# 2
  • Мнения: 1 165
И аз се записвам.И според мен е наше задължение поне това да направим за да предпазим бъдещите си деца от неща,които НЕ дай си боже ни се случат и цял живот да се мъчим както ние,така и невинните дечица.Аз пия фолиева киселина,така един ден ще съм спокойна че каквото е зависело от мен съм го направила.

# 3
  • Мнения: 2 660
До колкото знам фолиевата киселина не може да навреди на организма. Не знам защо някой би предпочел да не я пие.

Аз я бях започнала от февруари, заченах септември. Не ме е затруднявало да вземам по едно хапченце всеки ден.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз не мисля, че от фолиевата киселина се качват килограми, но и така да беше нали най-важниса дечицата бе хора.То и много други неща ни карат да пълнеем , но едва ли сме се отказали от тях.

# 5
  • Мнения: 2 926
Аз да попитам колко време след започване на прием на фолиева киселина спира гаденето, ако изобщо спира, защото аз вече 3-ти месец съм с ужасно гадене.

# 6
  • Мнения: 2 270
Аз да попитам колко време след започване на прием на фолиева киселина спира гаденето, ако изобщо спира, защото аз вече 3-ти месец съм с ужасно гадене.
от други момичета съм чувала, че им се гади - пробвай да я пиеш вечер преди лягане, като си се нахранила, а не сутрин на гледно

# 7
  • Мнения: 1 699
Карамелке ти Фолацид ли пиеш или Неофолик Мета?
Аз съм на Неофолик Мета-по-скъпа е но се усвоява по-бързо и по-добре от организма.

# 8
  • Мнения: 2 926
Неофолик пия, но дали е мета.... newsm78
Изхвърлила съм кутията.

# 9
  • Мнения: 349
Пия всеки ден по едно хапченце неофолик. За такова нещо оправдание няма Naughty

# 10
  • Мнения: 1 699
Неофолик пия, но дали е мета.... newsm78
Изхвърлила съм кутията.

Мета ще е сигурно.То на другите пише само Фолацид май  newsm78
И на мен в началото ми се гадеше но така и не разбрах дали това беше причината.Както са те посъветвали взимай я вечер преди лягане и можеби ще се чувстваш по-добре. Hug

# 11
  • Мнения: 7 201
Пия...1г.6м. вече... Tired
С идването на МЦ я запращам нанякъде Mr. Green,но като наближи О-пак с нови сили. Peace

# 12
  • Мнения: 97
Един въпрос, може и да не е много на място  Embarassed
Ще ходя на доктор чак след две седмици защото тази имам неотложни ангажименти а другата трябва да ми дойде М, та въпроса ми е мога ли да започна да пия фолиева киселина без лекарско предписание, и ако да каква бихте ми препоръчали? А останалото ще уточня с лекарката.
Благодаря предварително  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 926
deedee83 можеш, разбира се.
Аз пия фолиева киселина без лекарско предписание.
Започвай, няма да ти навреди!
Аз препоръчвам Неофолик.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 430
Здравейте и от мен в новата тема.Днес бях на ЖК,всичко мина ОК,гинеколога ми каза,че за сега няма нужда да пия допълнително витамини,а да наблегна на пълноценното и разнообразно хранене и да си пия само и единствено ФК,без други добавки към нея Peace

Общи условия

Активация на акаунт