Триколка с легнало положение? Въобще коя триколка?

  • 6 050
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 713
Здравейте,

Интересува ме има ли хубави триколки, които да имат пълно легнало или полулегнало положение? newsm78
Също и какво мислите за Куни Спиди? По-добра ли е от Jane Slalom?
А има ли ползващи Phil & Teds?

Мерси предварително! Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз съм нов горд притежател на Jane Slalom Pro, но ще мога да я коментирам чак февруари, ако даде Господ. Simple Smile Това е една от най-скъпите колички на пазара и първите ми впечатления са, че е много здрава, безопасна и маневрена. Недостатъци са, че е огромна и трудно влиза в кола.

Мисля, че има почти пълно легнало положение - 170 градуса. Не мога да си представя честно казано, как ще лежи новородено в летния вариант, по-скоро в столчето за кола, но не за дълго...

# 2
  • Мнения: 4 362
На мен Phil & Teds ми харесва триколката,Jane Slalom не ми харесва,наистина пишат много положителни мнения за нея,много удобна и за мама и за бебе,но въпрос на вкус  Rolling Eyes Куини Спиди също е много добра триколка,много функционална,но аз съм за Phil & Teds.
Сладурката ти е малка,иначе щях да ти препоръчам Mitsy Spider,аз я ползвах когато дъщеря ми беше на около 8-9 месеца,невероятно маневрена и удобна  Peace 

# 3
  • Мнения: 405
Jane Slalom Pro за мен е най-добрата количка на пазара  Mr. Green

Една приятелка има Куини Спиди, та съм бутала и нея, но Джейн е по-удобна  Peace

Единственият недостатък за мен е малкия багажник. Но понеже количката си върви почти сама, /и то с 12 килограмово бебе вътре/, за нищо на света не я заменям за друга, с по-голям багажник, освен ако не е новият модел на Jane Slalom Pro, специално направен за заклетите фенки на марката, на които им е нужен по-голям багажник  Joy

Phil & Teds ми харесват, но са тясни. Ако мислиш да я ползваш и след годинката на бебчето, и ако то е едро дете - определено ще му е тясна.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 508
Jane Slalom Pro за мен е най-добрата количка на пазара  Mr. Green
Единственият недостатък за мен е малкия багажник. Но понеже количката си върви почти сама, /и то с 12 килограмово бебе вътре/, за нищо на света не я заменям за друга, с по-голям багажник, освен ако не е новият модел на Jane Slalom Pro, специално направен за заклетите фенки на марката, на които им е нужен по-голям багажник  Joy

Аууу, Слухи, много ме радваш! Знам си аз, че сме избрали най-доброто! Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 5
  • Мнения: 6 713
На мен Phil & Teds ми харесва триколката,Jane Slalom не ми харесва,наистина пишат много положителни мнения за нея,много удобна и за мама и за бебе,но въпрос на вкус  Rolling Eyes Куини Спиди също е много добра триколка,много функционална,но аз съм за Phil & Teds.
Сладурката ти е малка,иначе щях да ти препоръчам Mitsy Spider,аз я ползвах когато дъщеря ми беше на около 8-9 месеца,невероятно маневрена и удобна  Peace 


Дея, и аз нещо залитам по Phil & Teds! Crazy Доста удобна ми изглежда, за бебо най-вече, иначе не е от най-красивите модели според мен. Mr. Green Ще я потърся тази Mitsy Spider да видя какво представлява.  Peace

autumnsphere , Слухи, радвам се, че сте доволни от избора си! Simple Smile Jane са много добри, ама точно триколките им нещо не ми вдъхват доверие. Е, може и да греша! Simple Smile

Като цяло ме интересува най-вече количката да е широка, та в тоя ред на мисли, според мен Phil & Teds е доста широка, или греша?? newsm78 То си е направо като стая Crazy

# 6
  • Мнения: 4 362


Като цяло ме интересува най-вече количката да е широка, та в тоя ред на мисли, според мен Phil & Teds е доста широка, или греша?? newsm78 То си е направо като стая Crazy

Знам,че навън я използват доста/имам предвид Америка/Но за широчината ,не мога да предполажа,виж  Rolling Eyes


http://4.bp.blogspot.com/_dxcngXdH_BA/SF_BV4TXc3I/AAAAAAAAAGc/Yn … 1600/IMG_2379.jpg

Mitsy Spider
http://strollersandprams.com/strollers/review-images/2483/stroller.jpg
http://www.healthchecksystems.com/images/mutsy_spider_blue.jpg

# 7
  • Мнения: 405
Phil and Teds е най-тясната количка от трите  Peace

Знам, защото съм ги сравнявала, по причината, че аз исках най-широката количка на пазара, защото дребния обожава да спи навън, а е доста едър.
Когато го сложих във "phil and teds" беше на 10 месеца - в легнало положение си е с почти същите размери като четириколките., т.е. тясничка в раменете.
Джейн и Куини Спийди са друга работа - там и досега може да спи на диагонал  hahaha


Джейн ме спечели пред Куини с по-хубавата материя на седалката + памучна възглавница против изпотяване, по-лека е от Куинито и по-лесно се качва на тротоар. /и цветовете са по-яки  Whistling/

Но ти, Лурдес, май си се запътила към Фил и Тедс, както усещам  Mr. Green

autumnsphere, хи-хи , много ясно   bouquet  с кеф да си я буташ !


# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Здравейте,

Интересува ме има ли хубави триколки, които да имат пълно легнало или полулегнало положение? newsm78
Също и какво мислите за Куни Спиди? По-добра ли е от Jane Slalom?
А има ли ползващи Phil & Teds?

Мерси предварително! Hug

Друга алтернатива е GT3 на Peg Perego
http://www.pegperego.com/page.php?sid=d8e097ad7aba097f2f187701b3 … 00000147&cl=N
с напълно легнало положение, една от най - широките и дългите триколки.

# 9
  • Мнения: 2 663
Бутала съм и трите колички, ползвала съм само Jane -то
Ако багажника на колата ти е голям, няма да имаш никакви грижи с тази количка и 100% няма да съжаляваш за избора си.
Много исках да си взема Phil & Teds, преди да се роди второто ми дете, но се отказах, защото реших, че първото вече няма да има нужда от количка и така и стана.
Третата не я коментирам, с нищо не ме грабна, не е кой знае какво!

# 10
  • Мнения: 6 713
Но ти, Лурдес, май си се запътила към Фил и Тедс, както усещам  Mr. Green

Оооо, сегашната количка трябваше да бъде първо Jane, после Peg Perego, в крайна сметка съм в Чико!  Mr. Green

Друга алтернатива е GT3 на Peg Perego

Мерси, наистина изглежда доста добре! Peace

А, всъщност тези триколки - всичките са с помпащи се гуми, така ли? newsm78

Освен това ми се струва, че триколките са най-подходящи и за студено време и вятър! Така ли е? newsm78

# 11
  • Мнения: 2 663
Всичките, да, са с помпещи се гуми!
И според мен триколката е страхотно удобство.
След Бъз, Стоке, Бугабу, Хане, Бъкстър и т.н. съм на мнение, че за зимно време по-добро от големи помпещи се гуми няма.Хане-то е много затворена и предпазва чудесно.
Имам един въпрос - търсиш количка, с която да замениш своята, така ли?

# 12
  • Мнения: 6 713
Имам един въпрос - търсиш количка, с която да замениш своята, така ли?

Да, имам идея да си купя друга количка, опитвам да убедя и мъжО! Mr. Green Сегашната ми Чико Трио 4 Ме, е много добра, но летният вариант ми е твърде летен някакси. Thinking Сега аз ще сложа космонавтче на беба, и чувалче, но не ми се струва достатъчно закътана за ветрове и студове, колкото една триколка.  Peace

# 13
  • Мнения: 2 663
Имай предвид, че всички колички, за които питаш за доста тежки, а в същото време бебето започва да качва килограми и ако сега си купиш от този тип количка, лятото ще почнеш за искаш и лятна, ЛЕКА, освен ако не продължиш с чикото де.
И другото, което мисля е, че вземеш ли си триколка няма после да искаш да буташ друго  Peace

# 14
  • Мнения: 405

И другото, което мисля е, че вземеш ли си триколка няма после да искаш да буташ друго  Peace[/i][/color]

И аз така мисля  Joy
А аз преди бях с Инглезина Зипи /много лека и много хубава количка/, но триколката си е друго нещо.

Не е задължително да иска друга, аз моята я взех когато сина ми беше на 11 месеца, не мисля да купувам повече лека количка.
Лека количка = малки гуми = кошмарно бутане и трудна проходимост  Peace
Е, ако ще я бутам само в мола примерно - тогава няма никакво значение каква е  Joy

Общи условия

Активация на акаунт