Когато раздялата влезне в дома ви!

  • 5 003
  • 41
  •   1
Отговори
 Cry Много ми е болезнено да говоря по този въпрос,  но имам нужда да споделя с някой това което ми се случва и обективно да чуя различни мнения. Предисторията е много дълга за това почвам от скорошните събития, до преди 1 мес. живях с моя приятел на семейни начела имахме много серизони планове за бъдещето даже по това време трябваше да правиме опити за бебе, започнах държавна работа  с ясната мисъл, че така ще съм спокойно когато излезна в майчинство и ме осигуряват на реалната заплата,  която взимам в момента! Така до един прекрасен ден в който възникна конфликт м/у мене и майка му( аз живях в техния апартамент), многократно съм му казвала че соред мене трябва да живеем самостоятелно, но той не искаше и да чуе, има възможността да го направи но така явно му е по изгодно, аз живях при него около 3год. и се опитвах да правя всичко което се изисква от мен,  но все нещо не му бе достатъчно, все имаше неща за които да ме хули той. След време разбрах че майка му е тази която му е дъднала зад гърба, че трябва да стоя повече в къщи и да помагам повече, което явно е повлияло и на него. След въпросния конфликт аз бях толкова възмутена и обидена и просто реших, че няма да си подлагам живота на това и че ще се изнеса рано или късно със или без него... Той виждаше, че връзката ни се разпада. Аз плачех, молех го да се опита да ме разбере, но все едно говорих на стена, докато един ден ми каза че вече не бил сигурен дали иска да живее с мене.... , след като чух това някъде след 3 дена си събрах багажа и си тръгнах.Той ме предупреди,  че ако това го направя няма връщане назад.....не се поколебах и си тръгнах. Някъде месец се чувставах добре , излизах по заведения с мъже и т.н.... но след като мина еуфорията почнаха да нахлуват спомените, почнах да улягвам от преживяното и почнах да си мисля,  че съм направила грешка,  че съм прибързала............. Че този човек ми е дал толкова много,  че искам да имам семейство, че искам да живея така както живяхме досега....., Той не ме търсеше, не ми пишеше... нищо...Все едно съм изчезнала. В момента съм разбита самотна и жалка.....чудя се как е възможно да си споделял толкова време с един човек и той да опропасти всичко с лека ръка, чудя се как е възможно да си искал да имаш семейство с някой човек и да не направиш и един опит да го върнеш, чудя се как е възможно да вижда в мен само грешките които съм правила и да ги натяква.... Незнам в какъв  свят живеем!

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ще ти мине.
нужно е време.
и не се връщай.

# 2
Да предполагам Labrador, но ти като мъж ми кажи как става този номер, как спираш да обичаш и захвърляш на вятъра 5 год. връзка с лека ръка това не го разбирам Cry

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не мога да ти кажа как става този номер (а и не искам да знам как става(при все, че далче по-кратки връзки се изживяват също така тежко)) това, но при тази ситуация и той да не те търси ... не виждам как ще стане в един момент да плесне с ръце и да каже "ти си моята любов, искам да остареем заедно, хайде да се оженим !" ....
разказват, че времето лекува и сякаш имат право.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 296
Моето мнение е,че той е мамино синче и в сянката на майка си винаги ще бъде такъв към теб,както го описваш.
Не виждам добро бъдеще с този мъж,в тази къща...

Съгласна съм с Лабрадор,но отстрани е лесно да кажем-трябва ти време.Ти си знаеш какво ти е на сърцето.
Дано по-лесно го преодолееш! Peace

# 5
  • Мнения: 192
И от мен същия съвет.
Не се връщай. Ще те третира още по зле.
Не се замисляй, ангажирай си съзнанието, с течение на времето ще позатихнат нещата и ще си намериш мъж Simple Smile

# 6
  • Мнения: 740
Помисли дали искаш да живееш всеки ден по този начин - недооценявана, предполагам и обиждана?
Помисли дали искаш човека до теб да няма собствено мнение, а да повтаря думите на майка си?
Помисли/предполагам, че има и още неща, за които не си споменала, но не ти допадат/!
Това е всеизвестен факт, че 2/3,4.../поколения на едно място винаги имат различия и препирни, но точно половинката ти би трябвало да те подкрепя и защитава, не да те напада.
Знам, че не е лесно да забравиш човек, с който си бил близък, но не мисля, че с такива взаимоотношения ще стигнете далеч.
Приеми го не като захвърляне на вятъра,а като още един житейски урок и гледай напред! Не знаеш какво ще ти поднесе животът утре! Успех!  bouquet

# 7
# 8
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Отговора е в ника ти...това ли искаш за себе си? Peace

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 458
Момиче я се стегни след дъжда изгрява слънце
Аз имах подобен на твоя нещастен опит с  тази разлика,че не ставаше въпрос за 3,а за цели 6г,но сега като погледна назад нито за миг не съжалявам,че се разделих с този човек.
Три месеца по късно срещнах съпруга си,а след о6те 6м решихме да имаме бебе сега съм толкова щаслива с мъжа си и с най-прекрасното момиченце на света.

Пожелавам ти успех

# 10
  • Мнения: 953
Вече си взела решение, няма как да се върнеш отново при него и нещата да бъдат същите.
Направи ми впечатление думите на майка му - ти там нали не си живяла като на хотел ? Предполагам си помагала в домакинството.

Както и да е, това е минало.
Огледай се наоколо, може да срещнеш някой интересен човек.

# 11
Момиче я се стегни след дъжда изгрява слънце
Аз имах подобен на твоя нещастен опит с  тази разлика,че не ставаше въпрос за 3,а за цели 6г,но сега като погледна назад нито за миг не съжалявам,че се разделих с този човек.
Три месеца по късно срещнах съпруга си,а след о6те 6м решихме да имаме бебе сега съм толкова щаслива с мъжа си и с най-прекрасното момиченце на света.

Пожелавам ти успех
Това е страхотнооооо, просто съм добра душа явно немога да съм кучка и ще си патя от това!

# 12
  • Мнения: 35 891
според мен си взела най-правилното решение

# 13
  • Мнения: 22 343
Изобщо и не си помисляй да се връщаш, още повече при човек, който се държи по този начин.
Проблемите тепърва ще започват, а и смяташ да се унижаваш с молби да те приеме отново?

"Че този човек ми е дал толкова много" - какво толкова много ти е дал, което ти да не можеш да си осигуриш сама? Живот при майка му, обиди как не помагаш и т.н.
Явно само на теб ти пука толковам много за връзката ви и си го обичала. Ако и при него е имало подобни чувства и интерес поне един път щеше да се обади, или да прати смс, или изобщо да те потърси.
Според мен не си заслужава дори да мислиш за него. Ще минат няколко месеца и ще се оправиш.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 296
Изобщо и не си помисляй да се връщаш, още повече при човек, който се държи по този начин.
Проблемите тепърва ще започват, а и смяташ да се унижаваш с молби да те приеме отново?

"Че този човек ми е дал толкова много" - какво толкова много ти е дал, което ти да не можеш да си осигуриш сама? Живот при майка му, обиди как не помагаш и т.н.
Явно само на теб ти пука толковам много за връзката ви и си го обичала. Ако и при него е имало подобни чувства и интерес поне един път щеше да се обади, или да прати смс, или изобщо да те потърси.
Според мен не си заслужава дори да мислиш за него. Ще минат няколко месеца и ще се оправиш.
Напълно съм съгласна с  Mirama ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт