Д-р Велев,Д-р Дяволов или Д-р Илия Карагьозов?

  • 2 975
  • 7
  •   1
Отговори
Момичета,моля ви за отзиви за тримата лекари,аз видях темата за Дяволов,но доколкото разбрах той изражда само в МД?Ако води раждания и в някоя частна клиника,моляви дате ми координатите й.
Мерси Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 822
Д-р Велев работи в клиниката на Мазнейкова,аз съм с 2 ръце за него. Peace

# 2
Муки,моляте кажи ми(,ако знаеш резбирасе),ако Велев ме оперира в Св.София ,ще идва ли след товада се грижи за мен и бебето или ни оставя на Мазнейковите грижи?Защото мисля ,че мернах тук някъде,че работи и в Шейново!?Ами аз за това питам за него,рових се във форума до припадък и точно от тук се спрях на тях!За Илия карагьозов и от приятелка знам ,че е мн.внимателен,а и Токуда е много прилично място Thinking
Темата за Д-р Дяволов е сравнително по нова,виждам ,че води по рейтинг ,обаче ако практикува само в МД,отпада!

# 3
  • Мнения: 822
Значи мен лично не ме е израждал Велев,но две приятелки родиха при него и останаха много доволни.Казаха,че през цялото време е бил до тях , а и през бременността по всяко време са му званяли.Грижи се за пациентките си,поне с такова впечетление останах.Едното момиче имаше много тежка бременност и проблемно забременяване,но благадарение на него сега се радва на бебче.

# 4
  • Мнения: 12
Момичета,моля ви за отзиви за тримата лекари,аз видях темата за Дяволов,но доколкото разбрах той изражда само в МД?Ако води раждания и в някоя частна клиника,моляви дате ми координатите й.
Мерси Heart Eyes

Аз мога да дам инфо само за Дяволов, но и това не е малко. На сестра ми се наложи аборт по медицински причини в 6-ти месец, заради много сериозно увреждане на бебето. Избрахме Майчин дом уж заради специалистите и Дяволов - защото уж е добър. Съжалявам за скиптицизма, но след като обеща, че ще направи всички манипулации на тази наистина рискована процедура, накрая не дойде нито за раждането, нито за почистването и прегледа след това. Може да прави добро секцио, но явно е прекалено велик за да стане през ноща и да се "занимава" с някаква раждаща мъртвото си дете жена.

# 5
  • Мнения: 15 379
За огромно съжаление д-р.Илия Карагьозов не изражда бебета. Много е внимателен, но не му се занимава с прозаични неща явно. Поне последния път, когато бях при него ми го каза.

# 6
  • Мнения: 7
Д-р Велев понастоящем работи в Шейново. Препоръчвам го като специалист и то именно в тази болница. За съжаление частните звена не отделят достатъчно време и пари за прозаични неща като дезинфекция, стерилизация и други досадни подробности. Залага се на лъскав интериор. Но ако жените можеха да раждат хотели, нямаше да има болници.

# 7
  • Мнения: 1 475
д-р Карагьозов е онкогинеколог и не не се занимава с проследяване на  бременност и раждане, но за всякакви проблеми не касаещи бременност го препоръчвам с две ръце и два крака! Страхотен професионалист и страхотно отношение към пациентите! Peace

Общи условия

Активация на акаунт