Препоръчайте ми,моля ви-ортопед за човек н

  • 1 979
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте!От София сме.Майка ми е на 58г. и от 2 месеца има проблем с колената.Личната лекарка и каза да отиде на травматолог в Пирогов и от там и насрочиха дата за операция-корекция  в колената.Диагноза гонартроза.Но от няколко места(от странични медицински лица) са и казали,че трябва да се консултира не с травматолог ,защото болките не са предизвикани от нараняване,а с ортопед.Сега сме в голяма дилема къде да отиде и най вече при кой за да я прегледа още едно медицинско лице което да потвърди диагнозата или да я отрече на травматолога.Така,че много ви моля ако някой е имал контакт с подобни специалисти да сподели!Надявам се с ваша помощ да се ориентираме към някой наистина доказал се специалист-ортопед!Много си обичам майката и не ми се иска да я окелпазят ей така заради личните си облаги......... Cry

# 1
  • Мнения: 23
Здравейте,

аз имах и все още имам доста проблеми със ставите и костите и ми беше препоръчана доц. Слава Стоянова от ИСУЛ. Тя е ортопед и кабинета се намира в сутерена на поликлиниката на ИСУЛ. Служебният телефон е 94-32-460.

Засега съм много доволна, рядко сам виждала доктор толкова да се раздава.

Дано да ви помогне и на вас.

Общи условия

Активация на акаунт