Безплатни консултации на доц.Конова - споделете

  • 1 643
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
може ли някой от градовете ,където е била доц.Конова да сподели как протичат безплатните консултации .На 09.11 . ще идва в Пловдив.Трябва ли да се носят изследванията ?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Аз съм се консултирала с нея само по ел.поща, на сайта й имаше такова предложение. Написах всичко, което знаех и имах до момента. Тя ми отговори единствено, че трябва да отида в Плевен да се изследвам при нея. Един вид моите досегашни резултати не са от значение  Rolling Eyes.

# 2
  • Мнения: 109
може ли някой от градовете ,където е била доц.Конова да сподели как протичат безплатните консултации .На 09.11 . ще идва в Пловдив.Трябва ли да се носят изследванията ?

Носи всички направени изследвания до сега. Успех   bouquet

# 3
  • Мнения: 94
Аз съм се консултирала с нея само по ел.поща, на сайта й имаше такова предложение. Написах всичко, което знаех и имах до момента. Тя ми отговори единствено, че трябва да отида в Плевен да се изследвам при нея. Един вид моите досегашни резултати не са от значение  Rolling Eyes.

Светли не го тълкувай така !!!
Тя признава почти всички чужди изследвания. Първо проверява къде какво е направено и след това определя какво още да се направи при тях. Аз имах изследвания при тях 2005 сега когато отидох юни месец първо търси дали междувременно не съм правила нещо някъде другаде и след това назначи липсващите. Да не говорим, че изследвания на щитовидна жлеза при тях съм правила само ТАТ и МАТ 2005 след това нищо друго и няма проблем.
Може би ти липсват доста изследвания, които тя смята за необходими и затова отговора и е такъв.
Според мен е нормално поне веднъж да отидеш до Плевен или на някоя нейна консултация и тогава да прецениш дали това е твоят лекар. Личният контакт е по-добър.
Аз лично съм доволна от нея, организацията в клиниката...въобще ако всички работеха като тях...нашите проблеми щяха да са наполовина.

Късмет !

# 4
  • Мнения: 313
доц.Конова е чудесен човек..много спокойна и внимателна... за пръв път срещам лекар от този бранш, който да си създава такова впечатление за сигурност и спокойствие!!!!!!!!!! отделя ти толкова много време....разпитва те за цялата ти история все едно разполагаш с целия и работен ден..ще видиш , че ще останеш очарована

Общи условия

Активация на акаунт