майчета помагайте......

  • 1 062
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 589
Здравейте майчета,надявам се чук бих могла да помоля за помощ ако темата ми не е за тук моля модератора да я премести.
На 21 този месец имаме рожден ден ,ставаме на 5 годинки.Не-мога да организирам рождения ден.В смисъл че не ми се иска да е в клуб.Спрях се на идеята да е в къщи.Разполагам с доста пространство и бих могла да го направя в нас.Но.......... и проблема идва от къде да намеря аниматори и т.н.Вече звънях на доста места и все нещо не е наред Twisted Evil .Или нямат костюм който искам или не разполагат с еди какво си.Моля ви ако някоя от вас е правела детско парти в дома и е ползвала услугите на някоя фирма да ме насочи защото аз се отчаях.От толкова много реклама и фирми да няма нищо добро.Услугите са само в рекламата, на практика ги няма.Идеята ми е да има DJ аниматор и много бих искала артисти да играят "Костенурките Нинджа".
Благодаря предварително ако може да ми дадете съвет или насочите към някоя читава фирма която няма да ми вземе само парите. Tired

# 1
  • Мнения: 494
Не мога да я разбера тази мода с детските рождени дни, може би защото нямам дете. Около мен обаче има доста майки и много често ги слушам как се суетят около детските партита, като че ли детето има един единствен рожден ден. Едно време нямаше клубове и аниматори, а костенурки нинджа ги гледахме само телевизията, по рождените дни ядяхме сандвичи и маслени торти, пиехме лимонада и пак ни беше весело, и как хора станахме. Така че съвета ми е, ако не намериш нещо, което да си струва да се дадеш парите, не се набутвай. На децата и без разни смешници ще им е весело и всички ще се доволни.

# 2
  • Мнения: X
Може да вземеш мен, мога да пея много хубаво "Луди жаби".

# 3
  • Мнения: 1 877
Може да вземеш мен, мога да пея много хубаво "Луди жаби".
Joy
А по темата - ние и без аниматори си направихме супер купон.На тази възраст децата нямат нужда някой да ги забавлява

# 4
  • Мнения: 2 471
За артисти се обърни към театрална къща Мариета и Марионета. Преди имаха офис на ул. Раковски
ето виж тук, може и аниматори да си наемеш Peace
http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B8 … 2%D0%B0&meta=

# 5
  • София
  • Мнения: 589
За артисти се обърни към театрална къща Мариета и Марионета. Преди имаха офис на ул. Раковски
ето виж тук, може и аниматори да си наемеш Peace
http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B8 … 2%D0%B0&meta=


Dencho много ти благодаря   bouquet

# 6
  • Мнения: 2 197
За Мариета и Марионета - не знам дали са направили още един офис или направо са се изместили, но колата им, а и самите те са на ул. Лидице, близо до офиса на Интерлогистика. Така че най-добре провери, защото доста фирми не си ъпдейтват страниците.

# 7
  • София
  • Мнения: 589
За Мариета и Марионета - не знам дали са направили още един офис или направо са се изместили, но колата им, а и самите те са на ул. Лидице, близо до офиса на Интерлогистика. Така че най-добре провери, защото доста фирми не си ъпдейтват страниците.


Свързах се с тях на Раковска са.Но и те нямат костюм на нинджа.Ужасно е че в цяла София немога да намера аниматор който да изиграе нинджа "истинка"  Tired

# 8

Общи условия

Активация на акаунт