Към Варненки ? за ноктопластика

  • 553
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Здравейте момичета  Laughing искам да си направя ноктопласитка с удължители и акрил, но незнам при кой да отида. Ще ви помоля да споделите опита си, от кого сте доволни, адреси, телефони цени и всичко което би било полезно. Благодаря предварително   bouquet

# 1
здравей ас съм фризерка искам да ти предложа наща маникуриска тя прави много професионална ноктопластика и с акрил и гел и удолжители ние работим на дебр 27 център за кросота естреа или ето ти моя джесм 0895894026

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Винаги препоръчвам моето Веси  Heart Eyes работи перфектно...ако искаш ще ти пратя телефона и на лс   bouquet
...правила съм си ноктопластика, но беше отдавна и не помня точна цена....сега съм с гел на ноктите и съм много, много доволна

# 3
  • Мнения: 77
Веси е перфектна! Пиши на ЛС ако искаш телефон. Наистина няма да съжаляваш.  Peace

# 4
  • Мнения: 637
здравей ас съм фризерка искам да ти предложа наща маникуриска тя прави много професионална ноктопластика и с акрил и гел и удолжители ние работим на дебр 27 център за кросота естреа или ето ти моя джесм 0895894026
Ако работите както пишете пази боже Joy hahaha

p.s. Знам, че модераторите ще махнат това рекламно съобщение, но нека да са само координатите Praynig Другата част е мнооого забавна Joy

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 13:04 от galana_s

# 5
  • Мнения: 3 960
 Crazy Joy  фризерка Joy

Общи условия

Активация на акаунт